• شناسه خبر : 23508
  • تاریخ انتشار : 10 بهمن 1398 - 04:36

شهردار اردبیل گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده سقف بودجه سال ۹۹شهرداری اردبیل در مقایسه با سال جاری ۱۹.۶ درصد افزایش دارد.

حمید لطف اللهیان

 آئین تقدیم لایحه بودجه ۵۲۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی شهرداری اردبیل به شورای شهر برگزار شد.

شهردار اردبیل در آیین تقدیم بودجه سال ۹۹ که در فرهنگسرای بانوان گفت: سقف بودجه سال ۹۹شهرداری اردبیل در مقایسه با امسال افزایش دارد.

لایحه بودجه ۵۲۲ میلیارد تومانی شهرداری اردبیل

وی با اشاره به اینکه امسال بیش از ۴۰۰ پروژه اجرا شده است گفت: در بودجه سال آینده اجرای پروژه عمران شهری شامل پروژه‌های توسعه فضای سبز، توسعه مراکز فرهنگی و اجتماعی، توسعه فضای‌های ورزشی، فرهنگسراها، پساماندهی صنوف، اجرای طرح هدایت آب‌های سطحی، توسعه سیستم ایمنی و آتش‌نشانی، توسعه زیرساخت‌ها و عبور و مرور، توسعه و نگهداری ناوگان حمل و نقل عمومی، همسطح سازی آرامستان‌ها، زیباسازی شهری و بهسازی معابر تعریف شده که موجب تحول خوبی در شهر اردبیل خواهد شد.

وی بیان کرد: از ابتدای سال جاری با وجود مشکلات اقتصادی اقدامات عمرانی شهرداری اردبیل متوقف نشده و در فصول مختلف سال در حال اجرا است.

حمید لطف اللهیان ادامه داد: پیش بینی متمم سال ۹۸ بودجه شهرداری اردبیل ۴۳۷ میلیارد تومان بوده که این رقم در سال ۹۹ به بیش از ۵۲۲ میلیارد تومان رسیده است.

وی با بیان اینکه بودجه تقدیمی به شورای شهر اردبیل در دو محور بودجه عمرانی و جاری پیش بینی شده است، افزود: یکی از مهمترین محورهای این لایحه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهری در سریع‌ترین بازه زمانی با نهایت دقت است.

پل قدس نیمه اول سال آینده افتتاح خواهد شد

لطف اللهیان افزود: برنامه ریزی برای اتمام پروژه پل قدس اردبیل در نیمه اول سال آینده انجام پذیرفته است و امیدواریم با تخصیص به موقع ۳۵ میلیاردی اعتبارات عمرانی در نظر گرفته شده از سفر رئیس جمهور به استان سرعت و ابعاد کار گسترش یافته و در رفع ترافیک هسته مرکزی شهر گام بزرگی برداشته شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up