• شناسه خبر : 23534
  • تاریخ انتشار : 11 بهمن 1398 - 11:31

ریحانا و میلیاردر سعودی درباره دلیل جدایی خود توضیح نداده اند.

 ریحانا

 

یک بلاگر آمریکایی معروف به نام شالون‌لیستر در سایت popularsuperstars راز اضافه وزن ریحانا در ماه‌های اخیر را افشا کرد.

او نوشت حسن‌جمیل میلیاردر سعودی و نامزد سابق ریحانا که به تازگی از او جدا شده به عمد در تلاش برای چاق شدن ریحانا بوده و او را مجبور به خوردن غذا‌های چرب می‌کرده و غذا‌های پرکالری را در دسترس او در کشتی و هواپیما قرار می‌داده است.

او افزود دلیل افزایش وزن ریحانا این است که جمیل با جدیّت به او غذا می‌خوراند تا بتواند از این طریق روی زندگی حرفه‌ای این ستاره سلطه پیدا کند؛ طبق این نقشه ریحانا وقتی جذابیتش را از دست بدهد به دلیل اعتماد به نفس پایین در مکان‌های عمومی ظاهر نخواهد شد.

این افشاگری بعد از انتشار عکس‌هایی از ریحانا در Us Weekly صورت گرفت؛ در این عکس‌ها ریحانا همراه خواننده رپ آمریکایی ایسَپ‌راکی دیده می‌شود.

آن دو فقط چند روز بعد از جدایی ریحانا و حسن پس از رابطه‌ای سه ساله در شهربازی در نیویورک با هم قدم می‌زدند.

ریحانا و میلیاردر سعودی درباره دلیل جدایی خود توضیح نداده اند، اما در یکی از معدود مصاحبه‌ها ریحانا به سؤالاتی درباره حسن جمیل پاسخ داد و گفت: بالطبع او را دوست دارد، اما درباره ازدواج تنها به گفتن جمله “فقط خدا می‌داند” بسنده کرد.

حضور ریحانا با رپر ایسَپ‌راکی می‌تواند آنچه را که در روز‌های گذشته در مورد احتمال بازگشت وی به خواننده سابق بین المللی کانادایی، شایع شده بود را منتفی کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up