• شناسه خبر : 23598
  • تاریخ انتشار : 12 بهمن 1398 - 10:36

یک زن روسی لقب زیباترین مادربزرگ اروپا را پس از مشارکت در مسابقه زیبایی بین المللی که در بلغارستان برگزار شد، از آن خود کرد.

وب گردی

اکانت “mrs_world_russia” در اینستاگرام تصاویری از ایوجینیا یجینا ۵۰ ساله را منتشر و اعلام کرد که او در مسابقه‌ای با مشارکت ۳۰ زن که از چهل سال به بالا سن دارند، رتبه نخست را کسب کرده است.

این گزارش همچنین افزود از میان شرکت کنندگان مادربزرگ‌هایی از فیلیپین، سنگاپور، کره، هند، اوکراین، استونی و سایر کشور‌ها نیز وجود داشتند که مسن‌ترین فرد حاضر در این مسابقه ۷۶ سال داشته است.

ایوجینیا مادر دو فرزند است، و با وجود اینکه مادربزرگ شده همچنان به استایل خود اهمیّت می‌دهد، او تأکید کرد که سن و فرزندان مانع توجه او به خودش نیست و اشاره کرد که سلامتی و ورزش از امور اساسی زندگی او به شمار می‌روند.

 

زیباترین مادربزرگ

 

این مادربزرگ خوش‌استایل از برگزاری مسابقه در بلغارستان تمجید کرد و همه زنان همسن و سال خود را به شرکت در چنین مسابقاتی فراخواند.

به تازگی نیز نیز یک زن روسی به نام کسینیا ویبیتسکایا ۴۳ ساله و مادر چهار فرزند در مسابقه ملکه زیبایی زنان جهان ۲۰۲۰ در رقابت با زنانی از سراسر جهان حائز رتبه نخست شد، و “زوزیبینی‌تونزی” نیز در شهر آتلانتای آمریکا لقب ملکه زیبایی جهان را در آغاز ماه دسامبر به دست آورد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up