• شناسه خبر : 23655
  • تاریخ انتشار : 14 بهمن 1398 - 03:52

عضو شورای شهر سرعین ضمن انتقاد از تنگ نظری مدیران استانی نسبت شهرستان سرعین گفت: دغدغه عمومی مردم کمبود سرانه فضای سبز و پارک است.

شورای شهر

۱۰ طرح مهم برای پیشرفت و آبادانی شهر چشمه های بهشتی از بهنام جو درخواست شد.

به گزارش چشمه لر؛ صادق احمدپور عضو شورای شهر سرعین در دیدار اعضای شورای شهر با استاندار اردبیل اظهار داشت: از استاندار خواهشمندیم تا تامین اعتبار کمربند طلایی سرعین انجام شود که در این صورت در ماندگاری مسافر نقش موثری دارد.

وی از توافق با سرمایه گذار برای احداث زمین چمن ورزشی خبر داد و از استاندار خواستار تسریع در انجام و حمایت از این پروژه در شهر سرعین شد.

محمود زنده دل عضو شورای شهر گفت:از استاندار در خواست افزایش محدوده شهری را داریم که در این چند ساله گذشته هیچ افزایشی نداشته است؛ایجاد زمین چمن ورزشی برای اردوی تیم های لیگ برتری در اولویت قرار گیرد.

وی افزود: صدور مجوز بکارگیری نیروهای جدید بجای نیروهای بازنشسته و جذب نیروی بومی در بدنه شهرداری سرعین و تسریع در روند پذیرش پرونده های کمسیون ماده ۵ و رسیدگی به مشکلات مردم این زمینه را خواستاریم.

ناصر محمدی عضو شورای شهر گفت: دغدغه عمومی مردم کمبود سرانه فضای سبز و پارک است که باتوجه به توافقات انجام شده در پارک ۱۲ هکتاری تا به الان منتج به نتیجه نشده است.

وی از تنگ نظری مدیران استانی نسبت شهرستان سرعین انتقاد کردند و از استاندار بجهت توجه و علاقه ای که به پیشرفت سرعین دارند تقدیر و تشکر کرد.

حسین اسدی عضو شورای شهر از افزایش آب بهای آبهای گرم توسط امور آب استان انتقاد کرد و از استاندار خواستار تجدید نظر در این مورد شد.

اسدی در ادامه افزود: نسبت به بدهی هتل داران به سازمان امور مالیاتی تدبیری اندیشیده شود تا در ۶ ماه دوم سال که فصل غیر پیک مسافر است ملاحضاتی از سوی سازمان امور مالیاتی نسبت به هتل داران اتخاذ شود.

مینایی رئیس شورای اسلامی شهر گفت: از استاندار محترم خواهشمندیم نسبت به بند ب ماده ۳۶ که عوارض آبهای گرم از طرف امور آب منطقه ای استان پرداخت نمی شود دستوراتی داده شود تا شهرداری به حق حقوق خود از این بند برسد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up