• شناسه خبر : 23820
  • تاریخ انتشار : 21 بهمن 1398 - 08:24

یکی از کارمندان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای پیش از ظهر امروز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه مورد حمله یکی از مراجعه کنندگان این اداره قرار گرفته و با ضربه چاقو به قتل رسیده است.

قتل

شهرخوان: “محمد زنگی‌آبادی” مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر کشته شدن یکی از کارمندان اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: متاسفانه این خبر صحت دارد و آقای «محمد گل‌رسان» با ضربات چاقوی یکی از مراجعه‌کنندگان کشته شد.

وی با بیان این مطلب که «محمدحسین گل‌رسان‌کرمانی» یکی از کارمندان موجه و آرام این سازمان بود، ادامه داد: ایشان پشت میز کار خود نشسته بودند که ضارب با چاقو وی را به قتل می‌رساند.

مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان به شرح ماجرا پرداخت و گفت: ضارب ظاهرا مسئول یک شرکت راهسازی بوده که واحد نظارت و بازرسی به این شرکت اعلام کرده بود که براساس قراردادهای منعقد شده، کارها به درستی انجام نشده و استانداردها رعایت نشده است و آقای گل‌رسان نیز که رئیس اداره پیمان و رسیدگی به قراردادها این اداره کل بود، به ضارب اعلام می‌کند که روند اجرای کار خود را اصلاح کند.

وی ادامه داد: قاتل امروز صبح در حدود ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه به اداره کل مراجعه می‌کند و با کارد بزرگ به آقای گل‌رسان که در حال کار کردن بود حمله و کارد را در قلب همکار ما فرو می‌کند.

زنگی‌آبادی افزود: قاتل اقدام به فرار می‌کند که توسط نگهبانان این مجموعه در محوطه اداره کل دستگیر و تحویل نیروهای انتظامی می شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up