• شناسه خبر : 23843
  • تاریخ انتشار : 21 بهمن 1398 - 09:45

?شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل با صدور بیانیه ای مشترک بمناسبت چهل و یکمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران خواستار حضور گسترده شهروندان و خانواده بزرگ شهرداری بویژه همکاران در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۹۸شدند.

شورای اسلامی اردبیل

وَالْفَجْرِ وَلَیَالٍ عَشْرٍ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ

دعوت شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

?پ در متن دعوت شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل آمده است:

امروز همه کسانی که دل در گرو انقلاب دارند باید با پیروی از رهنمودهای نورانی و حکیمانه مقام عظمای ولایت از بنیان های محکم نظام جمهوری اسلامی حفاظت و صیانت کنند و دشمنان دیرینه انقلاب اسلامی را در رسیدن به اهداف پلیدشان ناکام بگذارند.

تقارن چهلم شهادت سپهبد سلیمانی با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی انگیزه مردم حسینی اردبیل را برای راهپیمایی ۲۲ بهمن صدچندان کرده و این حرکت عظیم و حماسه بار دیگر ضربه‌ای کوبنده به سیاست های دشمنان خواهد بود.

دهه فجر طلیعه صبح آزادی و ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی نور بر تاریکی و غلبه ایمان و اعتقاد مردم آزاده و مسلمانان ایران بر طاغوت زمان است. مردمی که با بذل جان، مال و فرزند خویش بر حکومت جبار ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی خط بطلان کشیدند.

بی‌شک دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی بیش از همه مرهون تدابیر شجاعانه و پیامبر گونه معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و خلف صالحشان حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای (مدظله العالی) و همچنین مجاهدت و جانفشانی و حضور با بصیرت ملت غیور ایران در همه حوادث تاریخی و لحظات سرنوشت ساز این مرز و بوم بوده است.

شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران به ویژه مردم شهید پرور و با بصیرت اردبیل اعلام می‌دارد، امروز همه کسانی که دل در گرو انقلاب دارند باید با پیروی از رهنمودهای نورانی و حکیمانه مقام عظمای ولایت از بنیان های مرصوص نظام جمهوری اسلامی حفاظت و صیانت کنند و دشمنان دیرینه انقلاب اسلامی را در رسیدن به اهداف پلیدشان ناکام بگذارند.

عموم مردم انقلابی اردبیل امسال نیز پیمانی را که بیش از چند دهه ی اخیر با امام و انقلاب خود امضا کردند را با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن با صلابت تر و درخشان تر از سالهای قبل تجدید کنند.

(روابط عمومی شورا و شهرداری اردبیل)

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up