• شناسه خبر : 23892
  • تاریخ انتشار : 27 بهمن 1398 - 01:38

زن تاجر آهن فروش که از رفتار شوهرش به ستوه آمده بود، با خوراندن داروی خواب آوری نقشه شوم خود را اجرا کرد.

زن تاجر آهن فروش که از رفتار شوهرش به ستوه آمده بود، با خوراندن داروی خواب آوری نقشه شوم خود را اجرا کرد.

 

دستگیری زن مجرم

زن میانسال که با همدستی خواهر و شوهر خواهرش نقشه قتل همسر تاجر خود را طراحی و اجرا کرده بودند در حالی پای میز محاکمه خواهند ایستاد که توانسته‌اند رضایت دو فرزند مقتول را جلب کنند و از مجازات قصاص رهایی یابند.

این جنایت اواخر اردیبهشت سال ۹۱ رقم خورد.

همسر یک تاجر آهن در تماس با پلیس از قتل همسرش در خانه خبر داد و گفت: من و دو فرزندم به خانه خواهر شوهرم رفته بودیم اما وقتی بعد از چند ساعت برگشتیم جسد خونین شوهرم را در اتاق پیدا کردیم.

نخستین بررسی مأموران از محل جنایت و جسد مهدی نشان می‌داد وی با شلیک گلوله به قتل رسیده است.

در حالی که همه تحقیقات پلیس برای یافتن ردی از قاتل به بن‌بست می‌رسید سرانجام ۶ سال بعد مأموران سرنخی به‌دست آوردند که راز این جنایت را برملا کرد.

آنها دریافتند شیرین – همسر مقتول با مردی به‌نام پیمان ارتباط دارد.

وقتی مرد جوان بازداشت شد پرده از راز این جنایت خانوادگی برداشت.

وی به مأموران گفت: من از دوستان شوهر خواهر شیرین هستم. مدتی بعد از اینکه شوهر وی کشته شد به او علاقه‌مند شدم. اما یک شب در میهمانی خانوادگی آنها، شوهر خواهرش که مست بود به من گفت او قاتل باجناقش است.

پس از اظهارات این مرد بلافاصله شیرین بازداشت شد و به نقشه شومش اعتراف کرد.

وی گفت: همسرم قبلاً ازدواج کرده بود اما بچه دار نمی‌شد به همین خاطر همسرش را طلاق داد و با من که ۲۰ سال از او کوچک‌تر بودم ازدواج کرد. چون تاجر آهن بود و پولدار قبول کردم اما مهدی مرد بداخلاقی بود همیشه سر هر موضوعی فحاشی می‌کرد و مرا کتک می‌زد. ما صاحب دو فرزند شدیم اما هر چه بیشتر می‌گذشت اخلاقش بدتر می‌شد و دیگر تحمل زندگی با او را نداشتم. هر وقت اعتراض می‌کردم می‌گفت طلاقت را بگیر و برو.

یک روز با خواهرم درد دل کردم و به او گفتم از این زندگی خسته شده‌ام و می‌خواهم شوهرم را بکشم بعد با کمک شوهر خواهرم نقشه قتل را کشیدیم. روز حادثه در غذای شوهرم قرص خواب آور ریختم و به همراه دختر و پسرم خانه را ترک کردم. طبق نقشه شوهر خواهرم به خانه ما آمد و مهدی را با شلیک گلوله به سرش کشت.

به دنبال اعتراف‌های این زن، شوهر خواهرش نیز بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد.

وی گفت: بعد از کشتن مهدی به اصفهان فرار کردم و اسلحه را نیز در زاینده‌رود انداختم. بدین ترتیب شیرین به اتهام معاونت در جنایت و برای خواهر شیرین به اتهام تحریک برای قتل کیفرخواست صادر شد.

قرار بود آنها در دادگاه محاکمه شوند که توانستند رضایت دو فرزند مقتول را جلب کنند. بنابراین هر سه متهم بزودی از جنبه عمومی جرم در دادگاه کیفری محاکمه خواهند شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up