• شناسه خبر : 23932
  • تاریخ انتشار : 29 بهمن 1398 - 09:18

اخیرا مطالبی از سوی سمیه زایدی عضو شورای اسلامی شهر مبنی بر عدم تعامل ۴ عضو شورا با شهردار و مسکوت گذاشتن نامه های شهرداری…

شورای شهر

اخیرا مطالبی از سوی سمیه زایدی عضو شورای اسلامی شهر مبنی بر عدم تعامل ۴ عضو شورا با شهردار و مسکوت گذاشتن نامه های شهرداری حقیقتی بود که انکار آن کار هرکسی جز ۴ عضو شورا نبود.

زایدی که در بطن نامه های شورا قرار دارد بخوبی میداند که ۴ عضو شورا و بقولی برادران دالتون نمیخواهند شهر پیشرفت کند و با هر ترفندی سعی در کتمان حقیقت دارند و علایق شخصی خود را به منافع عمومی مردم ترجیح می دهند.

البته مردم بخوبی درک میکنند و حتی جالبه این ۴ عضو شورا چهره منفوری نزد کارکنان و کارگران شهرداری دارند اما این چهره ها بجای جبران مافات همچنان بر طبل مخالفت با شهردار می کوبند.

بعد از بیان حقیقت توسط زایدی سخنگوی شورا مطالب وی را نقض و اظهار داشته اند تمامی نامه ها به تصویب و برای اجرا به شهرداری ارسال شده است.

یک نکته در این میان باید مشخص گردد و آن شفاف سازی رئیس و سخنگوی شورا در ارائه نامه هایی که مصوب نگردیده و زایدی به آنها اشاره داشته اند تا حقیقت مشخص گردد کدام طرف حق است و بقولی سیه روی شود هرآنکه در او غل و غش بود.

البته طبق پیگیری بنده نامه هایی توسط ۴ عضو شورا مسکوت مانده که بیش از ۶ ماه از ارسال به شورا گذشته که هنوز توسط فرامرزی رئیس شورا در صحن شورا قرائت نگردیده و هنوز در دفتر شورا خاک می خورد
‼️اما سوال اینجاست:

۱- چرا این ۴ عضو مخالف شهردار جلوی توسعه و پیشرفت را گرفته اند

۲-آیا تاوان اختلاف شخصی این ۴ نفر با شهردار را باید مردم بپردازند

۳-چرا مسئولان ارشد شهرستان به فکر شهروندان نیستند و در قضیه سنگ اندازی شوراها دخالت نمیکنند
و سوالات زیادی که در زمان ممکن به آن خواهیم پرداخت

و در پایان سخنی با اعضای شورای اسلامی شهر : آیا نمیدانید که مردم همه چیز را میدانند و نان را به نرخ روز می خورند.

شهریار علیزادهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up