• شناسه خبر : 24100
  • تاریخ انتشار : 13 اسفند 1398 - 08:55

سرپرست فرماندهی انتظامی رفسنجان گفت: فردی که بر اثر توهمات ناشی از مصرف ماده مخدر شیشه دوست خود را از پای درآورده بود توسط کاراگاهان پلیس این شهرستان دستگیر شد.

دستگیری سارق مجرم

شهرخوان: سرهنگ محمدمهدی کریمی گفت: در پی دریافت خبری از طریق پلیس ۱۱۰ شهرستان مبنی بر قتل مردی ۵۰ ساله در یکی از محلات شهر رفسنجان، بلافاصله اکیپی از پلیس آگاهی و کلانتری ۱۳ در محل حضور یافتند.

او ادامه داد: ماموران در محل وقوع حادثه، جسد مردی ۵۰ ساله‌ای که با ضربات چاقو از ناحیه قفسه سینه و گردن به قتل رسیده بود را مشاهده کردند که بلافاصله تحقیقات و اقدامات فنی برای دستگیری عامل یا عاملان وقوع این جنایت در دستور کار کاراگاهان پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: با بررسی صحنه وقوع قتل و انجام تحقیقات بعدی، ضمن هماهنگی با مقام قضایی ۳ نفر مظنون به قتل کمتر از ۲ ساعت توسط ماموران دستگیر شدند که در روند تحقیقات مشخص شد ۲ نفر از آنان از وقوع قتل بی خبر هستند، اما در گفته‌های نفر سوم موارد مشکوکی وجود دارد.

سرهنگ کریمی افزود: در ادامه این متهم طی بازجویی‌های انجام شده به قتل مرد ۵۰ ساله اعتراف و علت و انگیزه خود را توهمات ناشی از مصرف ماده مخدر شیشه بیان کرد.

سرپرست فرماندهی انتظامی رفسنجان با اشاره به نقش مصرف مواد توهم زا در وقوع این جنایت افزود: قطعا همه ما موارد دیگری از اینگونه رفتار‌های خطرناک به سبب مصرف موادمخدر صنعتی را دیده و یا شنیده ایم که خود حامل پیام مهمی برای افراد و خانواده‌ها در جهت پرهیز جدی از مصرف و گرایش به هرگونه موادافیونی هستند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up