• شناسه خبر : 24178
  • تاریخ انتشار : 16 اسفند 1398 - 03:57

عضو شورای شهر اردبیل گفت: در بودجه سال آینده بیشترین تاکید اعضای شورا بر تعیین تکلیف پادگان ارتش و باغ شریعت است.

9 1
حسین افسانه در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: بودجه عمرانی و جاری سال ۹۹ شهرداری اردبیل با همراهی مردم و شهروندان تحقق پیدا می‌کند تا با این روند سرعت خدمات‌رسانی بیشتر شده و شرمنده شهروندان نباشیم.

وی خاطرنشان کرد: در بودجه سال آینده شایسته است خروجی کارها به نفع شهروندان و به شکل ملموس برای عموم همشهریان باشد تا در سایه تلاش و مجاهدت پرسنل شهرداری به صورت عینی و ملموس توسعه و عمران شهری را به شکل عملیاتی شاهد باشیم.

عضو شورای شهر اردبیل ادامه داد: به دور از حرف و وعده تمام سعی شورا و شهرداری در سال آینده بر این است تا خدمات شهری توسعه یابد که در این راستا پیشنهاد کردیم از ابتدای سال ۹۹ و آغاز سال نو رفت و روب شهری به خوبی انجام شده و شهروندان تغییر و تحول را در چهره شهر به عینه مشاهده کنند.

افسانه افزود: در این زمینه شهرداری اردبیل مکلف شده تا کلیه سطل زباله‌ها را نوسازی کند تا با خرید سط‌ل‌های زباله نو بر چهره و سیمای مطلوب شهری نیز افزوده شود.

وی به تلاش و همت گسترده شهرداری در شورابیل و همچنین بزرگراه ولایت اشاره کرد و گفت: در این مناطق باید درختکاری به شکل انبوه انجام شود تا احیای طبیعت شورابیل و زیبائی‌های آن بیش از گذشته نمود یابد.

عضو شورای شهر اردبیل تکمیل پل قدس و تعیین تکلیف پادگان و باغ شریعت را جزو اولویت‌ها و پیگیری‌های شورا و شهرداری اعلام و اظهار کرد: ۸۰ درصد کارها در این حوزه انجام شده و امید می‌رود با رفع برخی از موانع در سال ۹۹ پادگان اردبیل و باغ شریعت با کاربری مناسب در اختیار عموم شهروندان قرار گیرد.

افسانه از شهردار اردبیل خواست؛ نسبت به مطالعه، طراحی و اجرای بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی در روزهای نخستین سال آینده اقدام کرده و این بزرگراه را از نظر سیما و منظر شهری به نقطه اعلای جلب نظر و زیباسازی برسانند.

وی خاطرنشان کرد: ما اگر بتوانیم همین ۷ مطالبه و خواسته مردم را در سال آینده تحقق بخشیم به یقین توفیق به دست می‌آید و رضایت شهروندان نیز فراهم خواهد آمد.

عضو شورای شهر اردبیل ضرورت جذب اعتبارات ملی را برای تکمیل پل قدس یادآور شد و بیان کرد: در بودجه سالانه باید نسبت به افزایش رفاهی و حقوق کارگران و کارکنان منطبق بر بخشنامه‌های کشوری اقدام شود تا کارآمدی و اثرگذاری این نیروها نیز به شکل عینی قابل مشاهده باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up