• شناسه خبر : 24183
  • تاریخ انتشار : 16 اسفند 1398 - 03:09

شهردار اردبیل گفت: با تدارک تمام زیرساخت‌ها در سالجاری و تنها یک سرمایه‌گذار بیش از ۱۴۰ میلیارد تومان در مجموعه شورابیل طرح و پروژه مشارکتی اجرا می‌کند.

حمید لطف اللهیان

حمید لطف‌اللهیان در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: شورابیل به عنوان یکی از عناصر باارزش شهر اردبیل در چهار سال اخیر مورد توجه جدی قرار گرفته به شکلی که با تدارک و تامین زیرساخت‌های این مجموعه شاهد تحول و توسعه منطقه شورابیل هستیم.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری در چهار سال اخیر بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بخش زیرساختی انجام داده و در قبال این سرمایه‌گذاری تنها در سالجاری یک سرمایه‌گذار بیش از ۱۴۰ میلیارد تومان طرح و پروژه مشارکتی را در حال اجرا دارد.

شهردار اردبیل نگاه به شورابیل را نگاه جذب و جلب سرمایه‌گذاران با ایجاد نظام درآمدی و تحول اقتصادی و گردشگری توصیف کرد و گفت: در سال‌های آینده به واسطه شورابیل توسعه گردشگری سلامت اتفاق خواهد افتاد و به نوعی علاوه بر تامین رفاه و امکانات اقامتی سعی خواهد شد تا در این مجموعه باارزش شهروندان و گردشگران از امکانات و شرایط به وجود آمده بیشتر استفاده کنند.

لطف‌اللهیان افزود: برخلاف ادعای عده‌ای شورابیل یک سرمایه‌گذاری صرف تفریحی نیست بلکه تلاش بر این است تا زنجیره یک گردشگری سالم و پرنشاط در این محدوده فراهم آمده و شهروندان و مسافران بتوانند از فضای آن به نفع تمرکز اعصاب و تجدید قوای خود استفاده کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up