• شناسه خبر : 24186
  • تاریخ انتشار : 16 اسفند 1398 - 03:24

شهردار اردبیل گفت: در اسفندماه همه معوقات کارکنان و کارگران و حق و حقوق قانونی آنها پرداخت شود تا هیچ یک از پرسنل شهرداری با معوقه و مانده پرداختی به خانه‌ها نروند.

حمید لطف اللهیان

به گزارش شهرخوان،شهردار اردبیل بیان کرد: بودجه سال ۹۹ شهرداری را با محوریت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام تدوین و تحویل شورای شهر دادیم تا با بررسی همه جانبه و تصویب نهایی برای اجرا به شهرداری ابلاغ شود.

لطف‌اللهیان گفت: در بودجه سال آینده سعی شده با پرهیز از کارهای غیرضرور و زاید با تکیه بر آمار واقعی اقدامات قابل اجرا مورد پیگیری و تاکید قرار گیرد تا ضمن صرفه‌جوئی منابع هزینه‌های عمرانی و جاری براساس تصمیم شورای شهر در ردیف‌های تعریف شده مشخص و به سرانجام برسد.

وی در مورد هزینه جاری شهرداری و افزایش پرداختی حق و حقوق کارگران و کارکنان اظهار کرد: به رغم این افزایش در پرداختی‌های امسال و سال بعد تلاش کردیم تا در اسفندماه همه معوقات کارکنان و کارگران و حق و حقوق قانونی آنها پرداخت شود تا هیچ یک از پرسنل شهرداری با معوقه و مانده پرداختی به خانه‌ها نروند.

شهردار اردبیل ادامه داد: در کنار افزایش هزینه‌های جاری همچنان اولویت ما در بودجه سال ۹۹ تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و باقیمانده از سال‌های گذشته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up