• شناسه خبر : 24191
  • تاریخ انتشار : 16 اسفند 1398 - 03:46

شهرداری اردبیل با اشاره به اینکه این نهاد در بحث پیشگیری از ویروس کرونا پیش قدم‌بوده است ، گفت: با تامین شیرینی شب عید پرسنل بهداشت و درمان سپاسگذار آنها خواهیم بود.

حمید لطف اللهیان

به گزارش شهرخوان، شهردار اردبیل در جلسه شورای شهر به روزهای پرکار شهرداری اشاره کرد و افزود: شهرداری در این روزها و برای ارائه خدمات مناسب به شهروندان در حوزه تخفیف و مقابله با بیماری کروناویروس شبانه‌روزی و بی‌توقع در خدمت شهروندان است تا به مسئولیت اجتماعی خود عمل کند.

حمید لطف‌الهیان تصریح کرد: برای جلب رضای الهی و انجام مسئولیت اجتماعی به دنبال شیوع کروناویروس کمیته‌ای در شهرداری شکل گرفته تا با رصد کلیه اقدامات زمینه سلامت جسمی، روحی و روانی شهروندان را مهیا کند.

وی افزود: در دو هفته گذشته با تشکیل جلسات مختلف و هماهنگی با مسئولان استانی و شهرستانی نسبت به ضدعفونی کردن بازار و مراکز خرید و سرای سالمندان اقدام کردیم و در کنار آن ناوگان حمل و نقل عمومی شهری نیز گندزدایی شده است.

شهردار اردبیل بیان کرد: شهروندان اطمینان داشته باشند که پرسنل شهرداری از اول صبح تا آخر وقت پای کار بوده و نسبت به تهیه و تامین مواد ضدعفونی کننده و محلول شستشو اقدام می‌کند تا با گستردگی فعالیت‌ها بستر سلامت افراد جامعه را فراهم کند.

لطف‌اللهیان با قدردانی از اطبا، پرستاران، مدیران و خدمه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در ارائه خدمات شبانه‌روزی به شهروندان تصریح کرد: در سپاسگذاری از این همه تلاش و زحمت بی‌شائبه ما در شب عید با شیرینی به سراغ این زحمتکشان خواهیم رفت تا قدردان تلاش‌های شبانه‌روزی مدافعان سلامت باشیم.

وی در پایان گفت: این وظیفه انسانی و اجتماعی ماست تا با کمترین هدیه در خدمت زحمتکشان عرصه سلامت و امنیت بهداشتی جامعه باشیم و به یقین این تلاشگران حق بزرگی به گردن همه ما دارند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up