• شناسه خبر : 24437
  • تاریخ انتشار : 12 فروردین 1399 - 03:59

رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر اردبیل راه اندازی می‌شود.

 

علیرضا غریبی

 

علیرضا غریبی در کمیته فنی و عمرانی شورای شهر اردبیل عنوان کرد: مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر اردبیل با هدف نیازسنجی شهر و ارائه راهکارهای علمی و تخصصی راه اندازی می‌شود.

وی با عنوان اینکه مرکز مذکور با هدف شناخت کمبودها و نارسایی‌ها و ضرورت بهره گیری از پژوهش‌های علمی در مدیریت شهری در اردبیل به مانند سایر کلانشهرها راه اندازی می‌شود، گفت: در بودجه سال ۹۹ برای این مرکز بودجه اولیه پیش بینی شده است‌.

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل با بیان اینکه پیشبرد پروژه‌های شهری و توسعه شهر بدون بهره گیری از پژوهش‌های علمی و تحقیقاتی تحقق نخواهد یافت، افزود: تلاش این است تا با نگرشی نو و توسعه‌ای متوازن طرح‌های مصوب شده را به اجرا برسانیم.

غریبی ادامه داد: در مرکز پژوهش شورای اسلامی شهر اردبیل طرح‌ها و لوایح بعد از بررسی، به صورت علمی و تحقیقاتی وارد مرحله اجرایی خواهند شد.

وی تأکید کرد: اگر بتوانیم فعالیت این مرکز را توسعه داده و عملکردش را تقویت کنیم قطعاً شاهد توسعه شهر اردبیل خواهیم شد.

رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر اردبیل یادآور شد: تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه کاره از جمله پل قدس، المان میدان وحدت و سایر پروژه‌های عمرانی به همراه طرح تفصیلی به جد پیگیری می‌شود تا در سال پیش رو این پروژه‌ها تکمیل و تحویل شهروندان گردد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up