• شناسه خبر : 24534
  • تاریخ انتشار : 19 فروردین 1399 - 07:24

استاندار اردبیل از توسعه شهرک گلخانه‌ای ۱۶۰۰ هکتاری شهرستان پارس‌آباد در سال جهش تولید با جذب اعتبارات و تسهیلات مورد نیاز خبر داد.

اکبر بهنام جو
اکبر بهنام جو اظهار داشت: شهرک گلخانه‌ای ۱۶۰۰ هکتاری شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان به عنوان بزرگترین گلخانه خاورمیانه شناخته می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه توسعه این منطقه در اولویت است افزود: در سال جهش تولید با جذب اعتبارات و تسهیلات مورد نیاز شهرک گلخانه‌ای ۱۶۰۰ هکتاری شهرستان پارس‌آباد توسعه می‌یابد.
بهنامجو با بیان اینکه بهره‌برداری کامل از این طرح عظیم اشتغال‌زایی به جوانان را به دنبال خواهد داشت تصریح کرد: امسال با بهره‌برداری کامل از این طرح عظیم کشاورزی در منطقه مغان علاوه‌بر اینکه جهش تولید تحقق خواهد یافت برای جوانان نیز اشتغال‌زایی می‌شود.
عدالت حاجی‌پور فرماندار شهرستان پارس‌آباد نیز در ادامه بیان کرد: با تلاش‌های انجام شده در سال رونق تولید توانستیم شاهد بهره‌برداری از ۵۰ هکتار از شهرک گلخانه‌ای پارس‌آباد باشیم.
وی جهش تولید را فرصتی برای توسعه منطقه مغان دانست و اظهار کرد: پیش بینی می‌شود ۳۵۰ هکتار از شهرک گلخانه‌ای شهرستان مرزی پارس‌آباد در سال جهش تولید افتتاح شود که فرصتی برای توسعه منطقه خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up