• شناسه خبر : 24810
  • تاریخ انتشار : 28 فروردین 1399 - 01:20

شهردار اردبیل گفت: حفظ نکات بهداشتی و ایمنی با تامین مواد ضدعفونی برعهده سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری است و این سازمان هیچ کوتاهی در این مورد انجام نمیدهد.

اتوبوس
حمید لطف اللهیان افزود: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی مقوله ای بسیار ضروری است که همه باهم موظف به رعایت آن هستیم.
وی گفت: در سازمان آرامستانها،سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری اردبیل ابعاد فاصله گذاری اجتماعی تبیین شده و هشدارهایی در این خصوص به رانندگان داده شده است.
شهردار اردبیل بیان کرد: اجرای  فاصله گذاری اجتماعی بدون مشارکت شهروندان امکانپذیر نیست و هر اقدام اجرایی و غیر اجرایی بدون مشارکت و  همراهی شهروندان اثرات ناچیزی به همراه خواهد داشت.
لطف اللهیان تصریح کرد: مراجعه شهروندان با توجه به گستردگی خدمات شهرداری همواره در شهرداری اردبیل وجود دارد و همانطور که همکاران ما بایستی با رعایت موازین ایمنی و بهداشتی پاسخگوی شهروندان باشند؛ از شهروندان نیز درخواست داریم از مراجعه های غیرضروری بپرهیزند.
وی افزود: از رانندگان تاکسیها و اتوبوسها خواهشمندیم بمنظور حفظ سلامتی خود و خانواده از پذیرش  مسافر بیشتر امتناع کنند و  برحسب پروتکل ابلاغ شده خدمات ارایه دهند و همچنین اکیپ های نظارت، گشت و کنترل در حوزه  حمل ونقل عمومی با هدف رعایت کردن فاصله اجتماعی در ایام زیاد شده است.
شهردار اردبیل خاطرنشان کرد: مشابه این اقدامات در آرامستانها نیز رعایت میشود که از شهروندان استدعا داریم بیش از ۲۰ یا ۳۰ نفر در این مکانها تجمع نکنند.
وی تاکید کرد: امسال استثنائا به جهت پیروی از فرامین مقام معظم رهبری(مدظله) در راستای جهش تولید و حمایت از شهروندان و کسبه ها برای اولین بار شهرداری اردبیل در مطالبات خود ۴۰ درصد کاهش خواهد داد که به زودی این طرح اجرا خواهد شد.ر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up