• شناسه خبر : 24826
  • تاریخ انتشار : 29 فروردین 1399 - 02:56

اردبیل – رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل در گام دوم طرح فاصله گذاری آمادگی کامل برای کنترل بیماری کرونا و اجرای طرح‌های نوین را در کنار سایر نهادها دارند.

علیرضا پوستی

علیرضا پوستی عنوان کرد: همانطور که شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل در ایام شیوع ویروس کرونا فراتر از وظیفه خود اقدامات پیشگیرانه را انجام دادند در گام دوم طرح فاصله گذاری نیز از آمادگی کامل برای کنترل بیماری کرونا در کنار سایر نهادها و ارگان‌ها برخوردار هستیم.

وی افزود: با توجه به اینکه از ابتدای اردیبهشت ماه در مرحله دوم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی قرار خواهیم گرفت، توصیه می‌کنیم شهروندان جهت حفظ سلامتی خود حتی المقدور در منزل مانده و از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل افزود: برخی از افراد و اصناف از لحاظ مالی در چنین شرایط بحرانی آسیب و صدمه دیده‌اند که در مرحله دوم بایستی تلاش کنیم با رعایت مسائل بهداشتی و استفاده از لوازم حفاظتی بخصوص در فضای بسته و رعایت فاصله یک تا یک و نیم متری، مانع از گسترش بیماری شویم.

پوستی بیان کرد: شورای اسلامی و شهرداری اردبیل آمادگی لازم را در کنار سایر ارگان‌های مربوطه در راستای کاهش شیوع ویروس کرونا دارند.

وی تصریح کرد: شیوع ویروس کرونا در کشور بمانند عرصه نبرد و جنگ است و همانطور که در دوران دفاع مقدس عده‌ای وطن فروش خارج از مرزها همدست استکبار جهانی و صدام جنایتکار گردیدند، امروز نیز شاهد خودنمایی این قبیل افراد در رسانه‌های بیگانه هستیم که از آب گل آلود ماهی گرفته و از بیماری کرونا به عنوان فرصتی برای تسویه حساب‌های سیاسی و مخدوش کردن چهره نظام استفاده می‌کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل تاکید کرد: همواره مردم از چنین افرادی متنفر بوده و همانطور که منافقین را به خاطر همکاری با صدام در جنگ تحمیلی هیچ‌گاه نبخشیدند، ضربه‌ای که این افراد در این شرایط حساس به مردم شریف ایران و جمهوری اسلامی وارد می‌کنند را فراموش نخواهند کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up