• شناسه خبر : 24892
  • تاریخ انتشار : 30 فروردین 1399 - 06:39

به دلیل شیوع بیماری کرونا ویروس جدید تمامی باشگاه های ورزشی از ادامه فعالیت خود بازمانند و همچنان در اننظار دستوری از جانب مراجع برای بازگشایی و ادامه فعالیت هستند.

ورزشگاه رضازاده
حبیبی سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان مشکین شهر اعلام کرد: به همت تیم بازرسی تمام اماکن و باشگاه‌های ورزشی شهرستان مشکین شهر براساس اطلاعیه ستاد مقابله با کرونا به منظور حفظ سلامت ورزشکاران همچنان تعطیل هستند. تصمیم درباره فعالیت‌ مجدد باشگاه ها و اماکن ورزشی، پس از بررسی شرایط از سوی ستاد مقابله با کرونا در وزارت ورزش و جوانان اعلام خواهد شد.
اوبا اشاره به اینکه از روزهای ابتدایی شیوع بیماری کرونا بیش از ۱۰۰باشگاه خصوصی و سالن های ورزشی و مسابقات ورزشی سایر رشته ها تعطیل شد گفت: به دنبال این موضوع، عملیات ضدعفونی و گندزدایی اماکن ورزشی و توزیع ماسک رایگان بین ورزشکاران همچنان در حال انجام است.
سرپرست ورزش و جوانان شهرستان مشکین شهر در ادامه افزود: حفظ سلامتی امری بسیار مهم است لذا انتظار داریم که ورزشکاران نکات ایمنی و بهداشت فردی را به خوبی رعایت کنند تا به این بیماری مبتلا نشوند.
حبیبی با بیان اینکه درخصوص فعالیت های ورزشی، تابع تصمیمات ستاد ملی پیشگیری با بیماری کرونا هستیم گفت: با گذشت بیش از ۲ ماه از شیوع این بیماری در استان اردبیل ، نباید تصور کرد که کار تمام شده و باید تا حد امکان به توصیه های ایمنی توجه کرد.
او بیان کرد گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا افراد باید زمان زیادی را در خانه سپری کنند لذا انجام تمرینات ورزشی، بهترین راه برای برطرف کردن مشکلات ناشی از کم‌تحرکی، و نیز تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش خطرات ناشی از این بیماری است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up