• شناسه خبر : 25055
  • تاریخ انتشار : 02 اردیبهشت 1399 - 04:16

با پیگیری فرماندار بیله سوار شروع عملیات اجرایی لاین رفت کمربندی بیله سوار آغاز شد.

 

پروژه عمرانی جاده

 

فرماندار بیله‌سوار مغان از تجهیز و کارگاه پیمانکار مجری بزرگراه گرمی – بیله‌سوار مغان خبر داده و بیان کرد: عملیات اجرایی این بزرگراه شروع شده و بزودی شاهد سرعت گرفتن کار خواهیم بود.

حسن قبادی در جریان بازدید از محل  تجهیز کارگاه قرارگاه خاتم‌الانبیا پیمانکار پروژه بزرگراه بیله‌سوار-گرمی افزود: این پروژه با ردیف اعتبار ملی و قراردادی بالغ بر ۲۰۰۰ میلیارد ریال توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا اجرا خواهد شد.

وی بیان کرد: طول مسیر مورد پیمان از سه‌راه گوگ‌تپه تا خروجی شهر گرمی بوده و مشخصات پروژه شامل ۲ میلیون و ۷۷۰ هزار متر مکعب خاکبرداری، یک میلیون و ۲۶۰ هزار مترمکعب خاکریزی، عملیات فولادی، عملیات بتن‌ریزی، قطعات بتنی پیش‌ساخته، زیراساس، اساس و در نهایت آسفالت خواهد بود.

وی با بیان اینکه با اتمام عملیات این پروژه، دسترسی ترانزیت بین‌المللی از طریق کریدور ارتباطی بیله‌سوار-گرمی-اردبیل بسیار سریع‌تر و ایمن‌تر برقرار خواهد شد ، افزود: اجرای پروژه باید در سریع‌ترین زمان ممکن انجام گرفته و در خدمت اهالی شهرستان و تمام مسافران قرار گیرد تا شاهد توسعه هرچه بیشتر منطقه و استان باشیم.

در این حال  علی رحمتی ،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل هم از اجرای پروژه کمربندی بیله‌سوار به طول چهار کیلومتر خبر داد.

وی با اشاره به بازدید وزیر راه و شهرسازی از وضعیت خیابان اصلی شهر رضی نیز گفت: پروژه روکش آسفالت این مسیر درحال سپری کردن مراحل مناقصه است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up