• شناسه خبر : 25065
  • تاریخ انتشار : 02 اردیبهشت 1399 - 04:33

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی پروژه نیمه‌کاره راه خلخال به ماسال در استان گیلان امسال ادامه می‌یابد.

اسالم
علی صبحی افزود: پروژه راه‌سازی خلخال،کلور، گیلوان به ماسال که عملیات اجرایی آن از ۳۰ سال قبل آغاز و در طول این مدت متوقف شده در سال جاری شروع و برای تکمیل و بهره‌برداری آن تلاش خواهد شد.
وی  اضافه‌کرد: با توجه به اهمیت راه‌های گردشگری تلاش می‌کنیم با ادامه عملیات اجرایی این پروژه نیمه‌تمام یکی از خواسته‌های دیرینه و به حق مردم منطقه شاهرود خلخال که استفاده از این راه نزدیک برای دسترسی به استان همسایه گیلان است، تحقق پیدا کند.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از پایان عملیات برف‌روبی و بازگشایی جاده مسدوده شده از برف خلخال – پونل در حوزه استحفاظی استان اردبیل خبر داد و گفت: با وجود بازگشایی و برف‌روبی این راه  هنوز اقدامی از سوی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای رضوانشهر برای برف‌روبی و بازگشایی بخش مسدود شده در این شهرستان نشده است.
صبحی اظهارکرد: پس از اقدام به برف‌روبی و بازگشایی راه از سوی استان گیلان تردد خودروها در این جاده منوط به اجازه شورای مدیریت بحران خلخال و با توجه به وضعیت کرونا در کشور خواهد بود.
وی از آغاز عملیات برف‌روبی و بازگشایی راه‌های روستایی صعب‌العبور در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر برف‌روبی و بازگشایی راه خلخال – روستای میانرودان در بخش شاهرود از طریق مسیر گذر از روستای بفراجرد در حال انجام است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up