• شناسه خبر : 25217
  • تاریخ انتشار : 06 اردیبهشت 1399 - 02:38

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: با آغاز اردیبهشت در گام دوم پیشگیری وارد فاز هوشمند مبارزه با بیماری شده ایم.

علیرضا پوستی
دکتر پوستی گفت: با توجه به عدم ارایه آمار استانی، متاسفانه  به شهروندان تلقین شده است که شیوع ویروس کرونا تمام شده است؛ اما واقعیت این است با آغاز اردیبهشت در گام دوم پیشگیری از این ویروس قرار داریم.
وی گفت: در گام دوم پیشگیری، وارد فاز هوشمند مبارزه با بیماری شده ایم،بایستی با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و رعایت موازین بهداشتی به سمت کاهش شیوع ویروس کرونا حرکت کنیم.
در این مرحله کسانی که لزومی به خروج از منزل ندارند،بایستی در منزل بمانند و فقط افرادی میتوانند وارد جامعه شوند که کار ضروری دارند و برای تامین مایحتاج زندگی،مجبورند در بیرون از خانه باشند.
دکتر پوستی با بیان اینکه نباید فکر کنیم که جامعه و شهر به حالت عادی برگشته است ادامه داد: بایستی ضمن پرهیز از ترددهای غیرمجاز، مشاغل نیز با حفظ پروتکل های بهداشتی به فعالیت خود ادامه دهند تا بیش از این شاهد تلفات ناگوار نشویم.
وی افزود در این مرحله نیز شهرداری و شورای اسلامی شهر اردبیل در کنار سایر نهادها،تمام تلاش خود را برای حفظ سلامت مردم به کار خواهد بست.
دکتر پوستی همچنین ضمن‌ تبریک روز معمار به مهندسین معمار و تلاشگران این عرصه بیان کرد: اقدامات کسانی که در در زیبا سازی فضای شهر،ابنیه ها و خیابان ها با حفظ هویت شهر و رعایت معماری ایرانی و اسلامی تلاش میکنند قابل تقدیر است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up