• شناسه خبر : 25241
  • تاریخ انتشار : 06 اردیبهشت 1399 - 07:18

نقشه این بود که دختران جوان مجردی که در فروشگاه ها به عنوان فروشنده مشغول به کار بودند را شناسایی و سپس ناهید با آنها طرح دوستی ریخته و از آنها برای برادر شوهر قلابی خود خواستگاری می کرد.

زن مجرم

شهرخوان: سخت است بخواهی مادر باشی برای فرزندانت، همسر باشی برای شوهرت، اما همیشه میله های زندان سدی بکشد بین تو و آرزوهایت .

عاشق پسری که وضعیت مالی اش به هیچ وجه باب میل پدر ناهید نبود و به همین دلیل با ازدواجشان موافقت نکرد.

اما ناهید کوتاه نیامد و بالاخره وقتی اصرار و پا فشاری شان به جایی نرسید تصمیم گرفتند فرار کنند. بدون اینکه فکر کنند با این کار نه تنها تمام پل های پشت سرشان را خراب می کنند که مسیر پیش رویشان نیز به آینده ای ویران شده در زیر آوار اشتباهات زن و مردی جوان و ناپخته منتهی می شود .

فرار و ازدواج پنهانی

فرار و ازدواج پنهانی آنان را از مسیر جاده های سبز شمالی به خاکستری دیوارها و خیابان های یک طرفه و کوچه های بن بست تهران کشاند.

مثل هر عاشق و دلداده ای سرمست از تصمیم ناپخته ی خود تصویری رویایی از زندگی مشترک و عاشقانه برای خود ترسیم کرده بودند.

اینکه زیر یک سقف زندگی کنند، شاهد تولد و بزرگ شدن فرزندانشان باشند و به همه ثابت کنند با فرار از خانه برای رسیدن به خوشبختی و آرامش راه درستی را پیموده اند.

حالا ده سال از آن روزها می گذرد اما هیچ کدام از اجزای زندگی رویایی ناهید سر جای خودش نیست !!

مشکلات مالی که شروع شد زندگی آن روی دیگر سکه را به آنها نشان داد و فهمیدند همه چیز رویاها وتخیلات عاشقانه نیست

در ادامه تصمیمات ناپخته و شتابزده خود برای حل مشکلات بعد از اینکه پیشنهاد همسرش برای فرار و ازدواج پنهانی را پذیرفت این بار نیز تسلیم پیشنهاد اشتباه دیگری شد .

نقشه همسرش اغفال دختران جوان به منظور سرقت طلاهایشان در پشت نقاب خواستگار بود. شاید در ابتدا مخالفت کرد اما در نهایت تسلیم شد و به عنوان همدست به همسرش در اغفال دختران جوان کمک کرد.

نقشه این بود که دختران جوان مجردی که در فروشگاه ها به عنوان فروشنده مشغول به کار بودند را شناسایی و سپس ناهید با آنها طرح دوستی ریخته و از آنها برای برادر شوهر قلابی خود خواستگاری می کرد و جلسه معارفه و آشنایی آنها را با همسر خود ترتیب داده و در طول جلسه معارفه که معمولا در پارک برگزار می شد نوشیدنی مسموم به دخترک بخت برگشته می خوراندند و وقتی بی هوش شد طلاهای قربانی را به سرقت برده وپس از متواری شدن از محل، برای صید شکار بعدی آماده می شدند .

زوج کلاهبردار در زندان

دیری نپایید که زوج کلاهبردار با هوشمندی پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند. بر روی تصویر آشیانه ای که ناهید در ذهن خود کشیده بود سردی میله های زندان نشست و تولد فرزندشان را دید اما پشت دیوارهای بلند زندان! آنقدر بلند که نمی شد هیچ آینده یا مسیر روشنی را از پشت آن به تماشا نشست.

ده سال حسرت تجربه زندگی زیر یک سقف با شوهر و فرزندان، تاوان ناتوانی ناهید در نه گفتن به تصمیمات اشتباه شوهرش بود.

ده سال مجازات نیز باعث نشد تا همسر ناهید متنبه شده و دست از کارهای اشتباه خود بردارد . زودتر از ناهید آزاد شد و دوباره کلاهبرداری خود را به عنوان خواستگار قلابی شروع کرد .

زن تنهایی را در خیابان پیدا کرد و زن به جای ناهید همدست کارهای خلافش شد و هنوز چند ماه از اغفال دختران مجرد نگذشته بود که کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت با هوشمندی دوباره او را دستگیر کرد و خواستگار سوار بر اسب سپید دختران فروشن به جای خانه بخت راهی زندان شد .

بعد از ده سال انتظار برای رهایی ، هنوز ناهید پایش را بیرون نگذاشته بود که شوهرش دوباره دستبند خورد و برای سپری کردن ده سال دیگر از عمرش راهی زندان شد و درس نگرفتن از اشتباهات گذشته دوباره قفسی شد برای رویاهای زنانه ی ناهید !

زندگی مشترکی که به بن بست رسید و تمام روزها و شبهایش در سردی وتاریکی زندان گذشت. اولین تصمیم اشتباه نقطه آغاز و ریشه تصمیمات اشتباه بعدی شد و زندگی اشان دور باطل خطاهایی جبران ناپذیر شد! روزهایی که دیگر برنمی گردد و لحظه لحظه ی عمری که پشت میله ها دود می شود و می سوزد !دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up