• شناسه خبر : 25302
  • تاریخ انتشار : 08 اردیبهشت 1399 - 05:14

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی استان اردبیل کمترین میزان تخلفات و تلفات را دارد.

ترافیک- حمل و نقل
رضا شیرین زاده گفت: این میزان مسافر توسط ۱۰ هزار و ۳۵۷ نفر دستگاه اتوبوس، مینی بوس و ناوگان عمومی سواری در فروردین سال جاری به شهر‌های مختلف جابجا شده اند.
وی با بیان اینکه در مدت مشابه سال قبل بیش از ۱۷۸ هزار نفر مسافر توسط ۲۲ هزار و ۵۲۳ دستگاه ناوگان عمومی جابجا شده بود افزود: بخاطر شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با هدف تحقق شعار در خانه بمانیم جابجایی مسافر ۶۸ درصد کاهش یافته است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل فعالیت ۵۹ شرکت مسافربری در استان اردبیل را عنوان کرد و گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی استان اردبیل کمترین میزان تخلفات و تلفات را دارد.
شیرین زاده تعداد ناوگان عمومی مسافری استان اردبیل را هزارو ۱۱۰ دستگاه بیان کرد و افزود: ۲ هزارو ۵۲۲ راننده پرتلاش در بخش حمل ونقل مسافر استان درحال خدمت شبانه روزی به مردم عزیز هستند.
وی سفر با ناوگان عمومی مسافربری را ارزان و ایمن دانست و افزود: در قالب کمیسیون‌های ماده ۱۱ و ۱۲ به تخلفات مطرح شده در حوزه‌های ایمنی و ترافیک، مسافر و کالا رسیدگی می‌شود.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت:هموطنان عزیز و مسافران محترم می‌توانند هرگونه شکایات خود را از عملکرد شرکت‌های مسافربری از طریق سامانه‌های ۱۰۰۰۱۴۱، شهراه و با مراجعه حضوری به دفتر ترمینال اعلام کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up