• شناسه خبر : 25406
  • تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1399 - 02:04

عضو شورای شهر اردبیل گفت: توسعه بخش‌های مختلف شهر منوط به توسعه فرهنگ است.

زهرا قدیمی
عضو شورای شهر اردبیل گفت: خدمت رسانی بی منت به مردم و تحقق مطالبات همشهریان بااستفاده از ظرفیت و امکانات موجود اولویت اساسی است.
زهرا قدیمی گفت: خدمت بی منت به مردم و تحقق مطالبات همشهریان درحوزه‌های مختلف با استفاده از ظرفیت و امکانات موجود اولویت اساسی است.
وی افزود: توسعه متوازن شهری و زیباسازی سیمای شهر و توسعه فضای سبز و اتمام پروژه‌های نیمه تمام با همکاری شهردار و اعضای شورای شهر و دستگاه‌های مربوطه مبنای کار است و در این زمینه تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا شاهد رونق و زیباسازی شهر باشیم.
عضو شورای شهر اردبیل توسعه بخش‌های مختلف در شهر را منوط به توسعه فرهنگ عنوان کرد و افزود: اقدامات و برنامه‌های فرهنگی باید متداوم داشته باشد تا بتوانیم به اهداف مورد نظر در این عرصه‌ها برسیم.
اتمام پروژه پل قدس مطالبه اساسی مردم است
قدیمی با اشاره به وجود برخی پروژه‌های نیمه تمام در شهر اردبیل از جمله پل قدس گفت: اتمام این پروژه مطالبه اساسی مردم است و با شهردار و پیمانکار مربوطه جلسات متعددی برگزار شده که عملیات اجرایی این پروژه را تسهیل کنند و در مدت زمان مشخص به بهره برداری برسند.
وی افزود: متاسفانه شرایط اقتصادی روند اجرایی برخی پروژه‌ها را مختل کرده، ولی این امر نباید در توسعه شهر دخیل باشد و اهتمام جدی توسط شهردار اردبیل برای توسعه شهر درعرصه‌های مختلف صورت گیرد.
عضو شورای شهر اردبیل از ارائه خدمات برای اقشار مختلف مردم به ویژه قشر آسیب پذیر و معلولان خبر داد و افزود: تمام توان و تلاشم این بوده که با امکانات و ظرفیت‌های موجود در خدمت مردم باشم و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نکرده ام.
منافع مردم باید در همه امور اولویت باشد
قدیمی گفت: از شهردار اردبیل هم انتظار می‌رود اقدامات عملی برای توسعه شهر در عرصه‌های مختلف انجام دهد و مطالبات مردم که از سالیان متعدد باقی مانده را تحقق بخشد.
وی افزود: منافع مردم باید در همه امور اولویت باشد و به خاطر منافع شخصی نباید روند عدم توسعه شهر را رقم زد و ملاک اساسی باید خدمت بی منت به مردم باشد چرا که شورا توسط مردم انتخاب شده و در قبال مردم رسالت خطیر وجود دارد که باید به آن جامعه عمل بپوشاند.
عضو شورای شهر اردبیل با تقدیر و قدردانی از مردم شهر اردبیل تصریح کرد: در این مدت باقی مانده از زمان خدمتمان در شورا تلاشمان این است بتوانیم مطالبات مردم در بخش‌های مختلف را تحقق دهیم.
قدیمی از تلاش و جهاد و همت مدافعان سلامت در این شرایط قدردانی کرد افزود: سلامت مردم مبنای اساسی است و امیدواریم با ریشه کن شدن ویروس کرونا شرایط به روال عادی برگردد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up