• شناسه خبر : 25408
  • تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1399 - 02:12

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: برنامه های هفته معلم بصورت مجازی همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

شبکه اجتماعی مجازی
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: امسال برنامه‌های هفته معلم به صورت غیر حضوری و از طریق ویدئو کنفرانس در اردبیل برگزار می‌شود.
احمد ناصری ضمن تبریک هفته معلم به همکاران فرهنگی استان از برگزاری برنامه‌های هفته معلم در شرایط کنونی خبر داد و گفت: امسال به دلیل وجود شرایط کرونایی، برنامه‌ها غیرحضوری و از طریق ویدئوکنفرانس اجرا می‌شوند.
وی افزود: دیدار وزیر آموزش و پرورش با مسئولان استانی و نمایندگان معلمان در روز ۱۱ اردیبهشت به صورت ویدئو کنفرانس از برنامه‌های این هفته است که نمایندگانی از اولیا نیز حضور دارند و با وزیر به ‌صورت مستقیم گفتگو خواهند کرد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل ادامه داد: روز شنبه دیدار ویدئو کنفرانسی معلمان با رئیس‌جمهور صورت خواهد گرفت و دیدگاه‌های معلمان بازتاب داده خواهد شد.
ناصری همچنین از آیین کلنگ زنی اولین پروژه تأمین مسکن فرهنگیان که بصورت ویدئو کنفرانس در روز چهارشنبه دهم اردیبهشت انجام می‌شود خبر داد و افزود: در راستای تفاهم‌نامه‌ای که سال گذشته با وزارت راه و شهرسازی منعقد شده برای احداث ۱۷۰هزار واحد مسکن فرهنگیان طی سه سال تعهد صورت گرفته است.
وی انتشار پیام تبریک و سپاس مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل با هدف تجلیل و قدردانی از زحمات و خدمات صادقانه معلمان استان در آستانه هفته بزرگداشت مقام معلم، معرفی چهره‌های برجسته فرهنگی از صدا و سیمای مرکز استان، دیدار با خانواده‌های معلمان شهید، ایثارگر و خانواده‌های فرهنگیان متوفی بر اثر بیماری کرونا و عطر افشانی مزار شهدا و همچنین اجرای برنامه نمادین سپاس معلم با همکاری مشترک آموزش و پرورش و صدا و سیمای استان را از دیگر برنامه‌های این هفته برشمرد که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی صورت خواهد گرفت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up