• شناسه خبر : 25754
  • تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1399 - 06:01

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: برای اقدام انقلابی و کار جهادی نباید تنها به انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله اکتفا کنیم بلکه به صورت کار شبانه روزی و بسیج گونه برای کسب رضایتمندی مردم که مسلما تقویت سرمایه‌های اجتماعی نظام را در پی دارد تلاش کنیم.

ناصر عتباتی
ناصر عتباتی اولین جلسه شورای عالی قضایی استان در سال ۹۹ به منظور بررسی وضعیت استان و همچنین تبیین رویکرد‌ها و برنامه‌های آتی تشکیلات قضایی استان با اشاره به لزوم اقدام انقلابی و کار جهادی در خدمت رسانی و خدمتگزاری به مردم گفت: برای اقدام انقلابی و کار جهادی نباید تنها به انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله اکتفا کنیم بلکه به صورت کار شبانه روزی و بسیج گونه برای کسب رضایتمندی مردم که مسلما تقویت سرمایه‌های اجتماعی نظام را در پی دارد تلاش کنیم.
او در ادامه با اشاره به رویکرد دستگاه قضایی استان در سال ۹۹ گفت: خوشبختانه در سال گذشته همه اهداف و برنامه‌های اجرایی و ابلاغی به دستگاه قضایی استان به صورت مطلوبی به سرانجام رسید و دستگاه قضایی استان اقدامات بسیار مطلوب و برتری در سطح کشور در تعیین تکلیف پرونده‌های معوق و کاهش موجودی پرونده‌ها داشته است.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل افزود: امسال نیز با توجه به رویکرد کلی نظام و تأکید مقام معظم رهبری بر لزوم رونق تولید و اشتغال گفت: دستگاه قضایی در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی استان همواره تمام تلاش و کوشش خود را به کار می‌بندد تا روند تولید و اشتغال در استان بیش از پیش محقق شود.
عتباتی از اقدامات و عملکرد‌های مطلوب شورای قضایی استان در مدیریت و اتخاذ تدابیر لازم در سال گذشته در مواجهه با بحران‌ها و مسائل پیش آمده از مسئولین سازمان‌های تابعه از جمله اداره کل تعزیرات استان اردبیل در تنظیم بازار، اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان در مدیریت امور در بحث شیوع ویروس کرونا و هماهنگی‌های لازم در اعطای مرخصی به زندانیان قدردانی کرد.
او همچنین از اداره کل ثبت اسناد و املاک استان در حل مشکلات مربوط به کشت و صنعت مغان و اهالی آن همچنین از شورا‌های حل اختلاف استان به دلیل ایجاد شورا‌های تخصصی حل اختلاف در صنوف مختلف و راه اندازی شورای حل اختلاف در مناطق و بخش‌های مختلف استان در راستای ترویج فرهنگ صلح آزادی در جامعه و سایر اعضاء قدردانی کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up