• شناسه خبر : 25865
  • تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1399 - 08:08

شهردار خلخال گفت: پس از گذشت ۶ سال توقف و تعطیلی، فعالیت کارخانه تولید قطعات بتنی شهرداری دوباره آغاز شد.

بتن پروژه
صباالدین برزگر در حاشیه راه‌اندازی این واحد افزود: این کارخانه در سال ۱۳۹۲ راه‌اندازی و در سال ۱۳۹۳ به دلایل نامعلومی تعطیل شده بود.
وی گفت: پس از مدت‌ها با توجه به نیاز شهرداری، این واحد با تلاش کارکنان و مهندسان واحد فنی و با هزینه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در چرخه تولید قرار گرفت.
او با بیان اینکه با راه‌اندازی دوباره این واحد تولیدی در کنار تامین نیاز شهرداری به انواع قطعات بتنی هزینه‌های خرید و حمل آن نیز از لیست هزینه‌های پروژه‌های عمرانی شهرداری حذف می‌شود، افزود: فعالیت این کارخانه در تولید انواع جدول، بلوک‌های بتنی معابر ، پارک‌ها و فضای سبز بوده و روزانه بیش از هزار و ۲۰۰ بلوک بتنی در آن تولید می‌شود.
او گفت: با راه‌اندازی این واحد تولیدی، نیاز سه شهرداری خلخال، کلور و هشجین به انواع قطعات بتنی آماده و پازل‌های مورد نیاز بهسازی معابر،پیاده‌رو سازی معابر و کانال‌کشی برای هدایت آب‌های سطحی تامین خواهد شد.
شهردار خلخال با اشاره به اینکه با راه‌اندازی این کارخانه سه چهارم در هزینه‌های قطعات بتنی صرفه‌جویی می‌شود،بیان‌کرد: قیمت تمام شده تولید جدول و پازل در این واحد یک چهارم قیمت خرید آن از بخش خصوصی است.
وی اظهار داشت: برای اجرای پروژه‌های عمرانی شهری بیش از چهار هزار متر بلوک و قطعات بتنی آماده نیاز است که در این کارخانه تامین خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up