• شناسه خبر : 25923
  • تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1399 - 02:38

معاون عمرانی استانداری گفت: شهرستان گرمی در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته و بر اساس برنامه و سند توسعه شهرستان باید در یک برنامه مشخص و با تزریق اعتبارات لازم اقدامات بعدی صورت گیرد.

 

گرمی

جلسه توسعه و پیشرفت شهرستان منتخب گرمی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ،مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها و نماینده بنیاد علوی وابسته به بنیاد مستضعفان جهت برنامه ریزی برای اجرای پروژه های توسعه شهرستان در سال ۹۹ تشکیل شد.

در این جلسه معاون عمرانی استانداری بر ضرورت انجام پروژه های زیرساختی در شهرستان که بتواند در راستای تحقق جهش تولید موثر باشد و آمادگی تمامی دستگاه های اجرایی و استانداری و فرمانداری برای پیگیری و انجام پروژه های عمرانی و طرحهای اقتصادی تاکید کرد.

فرزاد قلندری گفت: شهرستان گرمی در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته و بر اساس برنامه و سند توسعه شهرستان باید در یک برنامه مشخص و با تزریق اعتبارات لازم اقدامات بعدی صورت گیرد.

معاون عمرانی استاندار افزود: از محل اعتبارات بنیاد علوی علاوه بر اعتبارات عمرانی استانی مبلغ ۳۰ میلیارد تومان در سالجاری بر اساس تفاهم نامه منعقده فی ما بین استانداری و بنیاد علوی به پروژه های زیر ساختی شهرستان گرمی اختصاص داده می شود.

در این جلسه نماینده بنیاد علوی گزارشی از اقدامات و برنامه های بنیاد علوی در سال ۹۹ برای پیشرفت شهرستان گرمی ارائه کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up