• شناسه خبر : 26164
  • تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1399 - 07:24

شهردار اردبیل گفت: شهرداری اردبیل برای پیشرفت ورزش استان از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

حمید لطف اللهیان
حمید لطف‌الهیان در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل  با بیان اینکه برای پیشرفت ورزش استان اردبیل شهرداری از هیچ فعالیت و کمکی دریغ نخواهد کرد، افزود: مجموعه شورابیل یکی ازبرند‌های مهم استان اردبیل در حوزه گردشگر‌ی و ورزش بوده و با توجه به ظرفیت این مکان می‌توان ورزش همگانی را بیش از پیش در این شهر گسترش داد.
وی با اشاره به اینکه در خصوص کاربری‌های ورزشی شهرداری اردبیل با اداره کل ورزش و جوانان همکاری لازم را خواهد داشت، بیان‌کرد: در کنار گسترش و توسعه ورزش می‌توان در مجموعه شورابیل اردبیل با توجه به ظرفیت‌های ورزشی این مکان جهت جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به ورزشکاران کلینیک‌های پزشکی و مشاوره را در استان ایجاد کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه ورزش محلات زمینه‌ای برای کشف استعداد‌ها است، گفت: تلاش می‌شود ورزش‌های محلات احیا شده و رونق بگیرد.
انوشیروانی افزود: با بها دادن به ورزش محلات می‌توان پشتوانه خوبی برای ورزش قهرمانی ایجاد کرد، در واقع در گذشته ورزش محلات سکوی پرش بسیاری از قهرمانان و پهلوانان محسوب می‌شد، اما از مدت‌ها پیش این مهم به فراموشی سپرده شده است.
وی بیان‌کرد: برای اجرای ورزش محلات برنامه‌هایی درحال تدوین است و انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی توجه جدی به این حوزه داشته و اداره کل ورزش و جوانان را در این خصوص یاری کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بر کمک شهرداری در این زمینه تاکید کرد و گفت: امیدواریم شهرداری اردبیل در همه ابعاد ورزش بویژه همگانی و قهرمانی به اداره کل ورزش و جوانان کمک کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up