• شناسه خبر : 26168
  • تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1399 - 07:42

فرماندار اردبیل گفت: مردم امر فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند و نسبت به این موضوع سهل‌انگاری نداشته باشند.

مسعود امامی یگانه

 

مسعود امامی یگانه اظهار کرد: همچنان وضعیت اردبیل در کرونا در شرایط هشدار و قرمز قرار دارد و ما به هیچ وجه نباید شیوع کرونا را نادیده بگیریم.
وی خاطرنشان کرد: روزانه مراجعاتی را به بیمارستان‌ها و حتی مرگ و میر را در شیوع کرونا شاهد هستیم و انتظار می‌رود مردم امر فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند و نسبت به این موضوع سهل‌انگاری نداشته باشند.
فرماندار اردبیل افزود: در قالب این رزمایش بیش از ۴۰ اکیپ مرکز بهداشت استان با ۱۲۰ نفر در مناطق مختلف شهر به ویژه بازار و اصناف پرتردد حضور پیدا می‌کنند تا توصیه‌های بهداشتی و آموزش لازم را در پیشگیری و مقابله با کرونا ارائه کنند.
مسعود امامی یگانه گفت: این شرایط را تا رسیدن به نقطه سفید و شرایط عادی ادامه خواهیم داد و از همشهریان نیز انتظار داریم در مراجعه به نانوایی‌ها، بازار و سایر مکان‌های اجتماعی فاصله‌گذاری را رعایت کرده و به موازین بهداشتی پایبند باشند.
وی به نزدیکی تعطیلات عید سعید فطر اشاره و تصریح کرد: به هیچ وجه مراکز گردشگری و مسافرپذیر ما در این ایام ارائه خدمات نخواهند کرد و تعطیلی این واحدها همچنان ادامه خواهد داشت.
فرماندار اردبیل بیان کرد: تمام تلاش ما بر این است تا در گام دوم فاصله‌گذاری اجتماعی مردم را بیشتر متوجه خطرات و آسیب‌های کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی کنیم تا به صورت جامع و فراگیر شاهد شکسته شدن زنجیره انتقال این ویروس در اردبیل باشیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up