• شناسه خبر : 26171
  • تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1399 - 07:20

شهردار خلخال گفت: عملکرد شهرداری خلخال در مواجهه با بحرانهای بوجود آمده بی‌سابقه بود.

 

شهرداری

فریدون بابایی در نشستی با اعضای شورای اسلامی و شهردار خلخال افزود: عملکرد شهرداری در مواجهه با بحران برف بهمن سال گذشته و بدنبال آن شیوع بیماری کرونا در جامعه در سال‌های تاسیس شهرداری در این شهر بی‌سابقه بوده است.

وی با تقدیر از تلاش اعضای شورای اسلامی شهر شهردار و مجموعه کارکنان شهرداری خلخال و پیمانکاران بخش خصوصی همکار با شهرداری در جمع‌آوری هزاران تن برف معابر شهر در جریان بارش برف ۱.۵ متری اواخر زمستان سال گذشته اظهارداشت: این کار در حالی صورت گرفت که شهرداری خلخال به لحاظ محدودیت درآمد مالی محلی و نبود کمک‌های اعتباری استانی و ملی از مشکل مالی مدام در رنج بوده است.

او افزود: با آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور شهرداری خلخال با بکارگیری حداکثر توان نیروی انسانی و ماشین‌آلات در اختیار خود به نحو مناسب برای ضدعفونی معابر و مقابله با گسترش این بیماری در جامعه عمل کرده و این کار همچنان به نحو شایسته ادامه دارد.

فرماندار خلخال همچنین با اشاره به نحوه برخورد دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد مقابله با کرونا گفت: خلخال در همسایگی استان گیلان قرار دارد و مراودات گسترده اهالی خلخال با استان گیلان که یکی از مراکز مهم شیوع بیماری محسوب می‌شود در صورت هرگونه سوء مدیریت لازم، این شهرستان را تبدیل به یکی از مناطق پر خطر و بحرانی منطقه می ‌کرد.

اعضای شورای اسلامی خلخال نیز در این نشست نسبت به بیان مشکلات و برنامه‌های شهرداری خلخال اشاره کرده و بر حمایت بیشتر مجموعه فرمانداری در خصوص تکمیل پل اللرباغی، تهیه قیر رایگان برای آسفالت معابر شهر و حمایت مالی بابت خسارات وارده بر شهرداری خلخال در رابطه با بحران برف تاکید کردند.

صباح‌الدین برزگر ، شهردار خلخال هم با بیان اینکه شهرداری خلخال در بحران به وجود آمده برف در سال گذشته دچار خسارت‌های مالی زیادی شده و حمایتی تاکنون صورت نگرفته ، خواستار پیگیری برای جبران خسارات مالی وارد از جانب بحران برف سنگین سال گذشته به شهرداری شده و از حمایت مجموعه فرمانداری بویژه فرماندار از مجموعه شهرداری تقدیر کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up