• شناسه خبر : 26255
  • تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1399 - 04:45

پسر جوان خودش نیز در آتش سوزی عمدی به شدت دچار سوختگی شد.

دادگاه
شهرخوان: اوایل تابستان سال ۹۷ خودروی ۲۰۶ در یکی از خیابان های تهرانپارس آتش گرفت .مأموران آتش‌نشانی بلافاصله به محل اعزام شدند و به مهار آتش سوزی خودرو ۲۰۶ پرداختند .بعد از مهار شعله‌های آتش پیکر نیمه جان دختر و پسر جوان که داخل خودرو قرار داشت به بیمارستان منتقل شد .اما دختر ۲۷ ساله به نام نازنین به خاطر شدت سوختگی جان سپرد و پسر جوان به نام مزدک تحت درمان قرار گرفت .

وی که معجزه آسا زنده مانده بود پس از بهبودی نسبی به آتش‌سوزی عمدی اعتراف کرد و به مأموران گفت: نازنین نامزدم بود و ما رابطه خوبی با هم داشتیم. پدرم تاجر کشور ترکیه است و ما وضع مالی خوبی داشتیم که با نازنین نامزد شدم. اما پس از مدتی پدرم ورشکست و وضع مالی ما بد شد و من نمی توانستم مانند گذشته برای نازنین پول خرج کنم .

وی ادامه داد: نازنین توقع زیادی از من داشت و به همین خاطر گفته بود حالا که پدرم ورشکست شده می خواهد برای همیشه مرا ترک کند .اما من حرف او را باور نداشتم.

وی ادامه داد : آخرین بار در ماشین نشسته بودیم و صحبت می‌کردیم که او گفت تصمیمش را گرفته و می خواهد نامزدی را به هم بزند. من که عصبانی شده بودم. برای ترساندن او ماشینم را آتش زدم اما ما داخل ماشین گرفتار شدیم و هردو سوختیم. من واقعا قصد کشتن نازنین را نداشتم.

با اعترافهای پسرجوان پدر و مادر نازنین به دادسرا رفتند و اعلام گذشت کرد . به این ترتیب پرونده برای رسیدگی از جنبه عمومی جرم به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد .

در جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز برگزار شد مزدیک در دادگاه حاضر نشد.

وکیل وی در جایگاه ویژه ایستاد و گفت :موکلم قصد قتل نداشته و فقط برای اینکه دختر جوان را از تصمیمش منصرف کند و او را بترساند ماشین را به آتش کشیده است.

وی ادامه داد: موکلم خودش نیز در این ماجرا به شدت دچار سوختگی شده است و از این کار پشیمان است . مزدک عاشق نازنین بوده و این دختر در حادثه فوت شده است. به همین خاطر از طرف مزدک طلب بخشش دارم .

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کننددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up