• شناسه خبر : 26338
  • تاریخ انتشار : 15 مرداد 1401 - 12:44

در ایالات متحده، اپل واچ بهتر عمل می کند و با 35 درصد از دارندگان آیفون صاحب اپل واچ هستند.

RE13 216

طبق گزارشی از Above Avalon به نقل از سایت کاورگاردین  بیش از 100 میلیون نفر صاحب اپل واچ هستند. این عدد بسیار چشمگیر به نظر می رسد تا زمانی که متوجه شوید که تنها حدود 10 درصد از دارندگان آیفون را تشکیل می دهد.

با این حال، این عددی است که احتمالاً به سرعت رشد خواهد کرد، زیرا در سال 2020 طبق این گزارش 30 میلیون کاربر جدید اپل واچ وجود داشت که بیشتر از تعداد کاربران اپل واچ در سال های 2015، 2016 و 2017 است. به عبارت دیگر، محبوبیت اپل واچ همچنان در حال افزایش است و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت آن وجود ندارد.

اپل واچ در حال حاضر چهارمین محصول  پر فروش از محصولات اپل را پس از آیفون، آی پد و مک دارد که با توجه به اینکه اولین اپل واچ تنها در سال 2015 وارد فروشگاه ها شد، بسیار خوب است. اما بر اساس مسیر فروش فعلی، این گزارش پیش بینی می کند. که تا سال 2022 از مک پیشی خواهد گرفت.

این گزارش پیش بینی می کند که ویژگی های جدیدی مانند توانایی استفاده از اپل واچ برای باز کردن قفل آیفون به رشد بیشتر کمک می کند.

جالب اینجاست که این گزارش همچنین به مواردی مانند جذابیت تماشای چیزها بر روی مچ دست، ردیابی آمار سلامت و تناسب اندام و انجام برخی کارهایی که در غیر این صورت از تلفن برای آنها استفاده می‌کردید اشاره می‌کند، به عنوان برخی از دلایل موفقیت  اپل واچ هستند. این جالب است زیرا سایر ساعت‌های هوشمند امتیاز فروش یکسانی دارند، اما موفقیت مشابهی را تجربه نکرده‌اند.

بر اساس گزارش Counterpoint اپل در نیمه اول سال 2020 سهم 51.4 درصدی از فروش جهانی ساعت های هوشمند را به خود اختصاص داد، علیرغم اینکه ابزار های آن فقط برای دارندگان آیفون مفید بود، در حالی که سامسونگ – با وجود فروش تلفن های بیشتر و ساخت ساعت های هوشمند با توانایی مشابه. (که با گوشی‌های غیرسامسونگ نیز سازگار هستند) – تنها 7.2 درصد از درآمد را به خود اختصاص داده است.

هواوی و گارمین کمی بالاتر از سامسونگ هستند، اما همچنان بسیار پایین‌تر از اپل هستند، و همه شرکت‌های دیگر – از جمله Fitbit و آن‌هایی که ساعت‌های Wear OS تولید می‌کنند – تنها بخش کوچکی از سهم درآمد را دارند.

یکی دیگر از مواردی که باعث جذابیت و محبوبیت بیشتر  ساعت های هوشمند شرکت اپل می شود بند هایی است که شر شرکت اپل برای اپل واچ های خود ارائه می کند. شرکت اپل بندهای اپل واچ را در طرح هاو رنگهای مختلف به بازار عرضه می کند که در بین مردم به ویژه جوانان بسیار محبوب شده اند.

فروشگاه کاور گاردین در ایران نمایندگی انحصاری بند های اپل واچ است که شما میتوانید برای خرید بند اپل واچ  اصل به صورت آنلان به آن مراجعه کنید.

RE13 217

به هر حال، به نظر می‌رسد که ساعت های هوشمند ممکن است آینده روشنی داشته باشند – یا حداقل آنهایی که لوگوی اپل روی آن‌ها وجود دارد، ممکن است آینده روشنی داشته باشند.

منبع : کاورگاردیندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up