• شناسه خبر : 26381
  • تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1399 - 03:02

مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان اردبیل از کسب رتبه اول اردبیل در کاهش تصادفات برون شهری حبر داد.

علی رحمتی
علی رحمتی تصریح کرد: بر اساس گزارش‌ها و بررسی‌های انجام شده توسط دفتر آمار، ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای کشور در مجموع تصادفات برون شهری و روستائی نیز استان اردبیل با کاهش ۱۴.۸ درصدی در رتبه ۳ کشوری قرار گرفت.
عضو شورای اداری استان اردبیل از تلاش‌های همه دستگاه‌های حاضر در کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان به ویژه رهنمود‌های استاندار اردبیل، حضور فعال معاون امور عمرانی استانداری، نقش برجسته پلیس راه در محور‌های مواصلاتی و فعالان رسانه‌ای در فرهنگ سازی کاهش تصادفات قدردانی کرد.
رحمتی با بیان اینکه سال ۹۷ از نظر حوادث رانندگی سال تلخی برای ما بود افزود: به فضل الهی و همراهی همه عزیزان توانستیم به قولی که در عید ۹۸ در صداوسیما به مردم شریف استان در خصوص کاهش تصادفات دهیم عمل کنیم و جز ۳ استان برتر کشور باشیم.
او هوشمندسازی جاده‌های استان را از جمله برنامه‌های مهم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل دانست و تصریح کرد: ۱۴۸ سامانه تردد شماری، دوربین نظارت تصویری، سامانه‌های ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و توزین حین حرکت در محور‌های مواصلاتی استان اردبیل فعال است..
مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان اردبیل بر ایمن سازی محورها، اصلاح و حذف نقاط حادثه خیز تاکید کرد و گفت: از ۲۶ نقطه حادثه خیز شناسایی شده در محور‌ها ۱۱ مورد حذف و اصلاح شده و عملیات اصلاح ۸ نقطه دیگر نیز درحال اجراست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up