• شناسه خبر : 26488
  • تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1399 - 06:55

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: به هیچ وجه نظارت ما غیر از حوزه تقنینی نخواهد بود.

علیرضا پوستی
علیرضا پوستی در یکصد و ششمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با تسلیت ایام لیالی قدر و شهادت مولی متقیان امیرمومنان حضرت علی(ع) اظهار کرد: پروژه پل قدس در روزهای گذشته فعال شده و اگر می‌خواهیم تا آخر امسال این پروژه را آماده بهره‌برداری کنیم باید به صورت مرتب و هفتگی گزارشی از روند تامین منابع مالی و پیشرفت پروژه به شورای شهر گزارش شود.
وی خاطرنشان کرد: شهرداری قول داده است تا این پروژه را تا پایان سالجاری به اتمام برساند که اقدامات انجام شده در روزهای اخیر نیز نشان از اهتمام شورا و شهرداری برای به سرانجام رساندن این پروژه است.
رئیس شورای شهر اردبیل به لایحه شهرداری برای تسریع دادن مصوبات شورای فنی شهرداری تهران برای انطباق در کلانشهرها نظیر اردبیل اشاره کرد و گفت: برای رسیدن به یک وحدت رویه نیازمند مصوبات شورای فنی کلانشهرها به مرکزیت تهران هستیم تا با الگوبرداری از این مصوبات بتوانیم از رفتارهای سلیقه‌ای پرهیز کرده و به شکل منسجم و در یک طراحی و الگوی مناسب کارها را به پیش ببریم.
پوستی افزود: به هیچ وجه نظارت ما غیر از حوزه تقنینی نخواهد بود و منطبق بر چک لیست‌های ارائه شده در این شورا نظارت‌ها را انجام خواهیم داد.
وی همچنین به مصوبه شورا برای بخشودگی عوارض کسب و پیشه در سه ماهه امسال به خاطر شیوع کرونا و وضعیت نامناسب درآمدی کسبه و بازاریان اشاره و تصریح کرد: شورای شهر امروز لایحه بخشودگی دیرکرد اجاره بهای سرقفلی واحدهای تجاری بازار امام حسین(ع) را مربوط به سال ۹۷ به تصویب رساند تا صاحبان این واحدها به شرط تسویه حساب بدهی قبلی از این بخشودگی بهره‌مند شوند.
موافقت شورای شهر با مساعدت مالی  به هیئت ناشنوایان استان 
رئیس شورای شهر اردبیل بیان کرد: اعضای شورای شهر با پیشنهاد سازمان فرهنگی – ورزشی شهرداری اردبیل برای مساعدت مالی ۶ میلیون تومانی به هیئت ناشنوایان استان برای اعزام تیم‌های ورزشی و فعالیت های قهرمانی و حرفه‌ای موافقت کردند تا شاهد حضور موفق این ورزشکاران در عرصه‌های ملی باشیم.
پوستی افزود: در این جلسه همچنین مصوبات شورای نامگذاری شهرداری اردبیل به تصویب رسید و با تاکید اعضای شورای شهر قرار شد بوستان جلوی بیمارستان امام خمینی اردبیل به نام مدافعان سلامت نامگذاری شده و برخی نامگذاری‌های جدید معابر و کوچه‌های اردبیل به نام شهدا نیز به انجام برسد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up