• شناسه خبر : 26602
  • تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1399 - 10:31

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: بازرسی از نانوائی‌های سطح شهر اردبیل تشدید می‌شود.

نانوایی
علی رحیمی آذر گفت: در پی افزایش قیمت نانوایی‌ها در اردبیل و لزوم بررسی و بازدید از نانوایی‌ها بازرسی از نانوائی‌های سطح شهر اردبیل تشدید می‌شود.
او بیان کرد: ما از هیچ گونه تخلفی چشم پوشی نخواهیم کرد و با هرگونه تخلف که معیشت مردم را دچار مشکل نماید برخورد جدی و قاطع خواهیم کرد.
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل افزود: در این بازدید تعدادی نانوایی از حیث گرانفروشی، کم فروشی، عرضه خارج از شبکه آرد و چگونگی و کیفیت پخت همچنین رعایت پروتکل امور بهداشتی مورد بازرسی قرار گرفت و دو فقره برگ گزارش تخلف عرضه خارج از شبکه آرد تشکیل و بررسی و رسیدگی‌های قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال و در جریان رسیدگی قرار گرفت.
رحیمی آذر اظهار کرد: مردم نیز باید ضمن رعایت دقیق فرهنگ مصرف نان اگر تخلفاتی از نانوایان مشاهده می‌کنند سریعا به واحد بازرسی گزارش اعلام کنند.
او بیان کرد: سلامت مردم از اهمیت بالایی برخوردار است و آن‌ها باید از کیفیت نان مصرفی خود اطلاع و اطمینان داشته باشند به همین دلیل، واحد‌های نانوایی نیاز به بازدید‌های مستمر و پیوسته دارند چرا که نان به عنوان قوت اصلی در سبد غذایی مردم است و تلاش همه ما باید در عرضه نان با کیفیت و جلب رضایت مندی مردم باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up