• شناسه خبر : 26849
  • تاریخ انتشار : 26 فروردین 1402 - 12:55

شورای اسلامی و شهرداری اردبیل بمناسبت روز جهانی قدس بیانیه مشترکی صادر کردند.

بیانیه روز جهانی قدس

” اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا “

روز قدس، گنجینه ی ارزشمندی است که از حضرت امام راحل (ره) برای ما به یادگار مانده است که حفظ این گنجینه معنوی که در تداوم ماه مبارک رمضان هست به مثابه یک تکلیف شرعی برایمان می باشد.

همگان باید مطلع باشند که آرمان اساسی جمهوری اسلامی در هر حالت و شرایطی، مبارزه با ظلم و پشتیبانی از مظلوم است و این چیزی نیست جز، آموزه های دین مبین مان اسلام.

شهرداری اردبیل مطابق سالهای پیشین، ضمن محکوم نمودن ستمگری ها و فزون خواهی های ظالمانه استکبار جهانی ، به خصوص اسرائیل ، آن غده سرطانی ، همگام با مردم ولایی و انقلابی در آمادگی کامل برای پیشبرد اجرای برنامه های روز قدس به سر می برد .
لیکن با توجه به تصمیمات عاقلانه و عالمانه مسئولان مبنی بر عدم برگزاری راهپیمایی روز قدس در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا ، طبعا برنامه ایی برای راهپیمایی حضوری وجود نخواهد داشت.

گفتنی است این مجموعه انزجار خود را از سیاست های ظالمانه صهیونیست ها، کودک کشی ها، اشغال گریها، جنایات و… همچنین حمایت از مردم‌ مظلوم فلسطین را به صورت مجازی و از طریق رسانه های جمعی به سمع و نظر ملت می رساند.

طبیعتا هر چند ظاهر شیوه ی اجرای راهپیمایی ها دچار تغییر خواهد شد، اما به هیچ وجه تغییری در اصل رویکرد عدالت خواهانه ی مردم ما ایجاد نخواهد کرد، بنابراین بار دیگر با آرمان های امام خمینی (ره) و امام خامنه ای(مد ظله العالی) تجدید پیمان کرده و با تاکید بر شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل قوت قلبی برای مبارزان مظلوم فلسطین خواهیم بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up