• شناسه خبر : 27286
  • تاریخ انتشار : 08 خرداد 1399 - 11:06

استاندار اردبیل گفت: با تامین اعتبار از محل محورهای گردشگری سفر رییس جمهوری تاپایان شهریور ماه بخش عمده زیرساخت ها احداث می شود و مطمئنا گردشگران زیادی به این مناطق سفر می کنند.

اکبر بهنامجو

اکبر بهنام جو استاندار اردبیل اظهار داشت: وجود قله سبلان در استان اردبیل نعمت بزرگی از لحاظ گردشگری، و تامین آب مورد نیاز است و در دامنه این قله در شابیل، اجور الوارس دو پیست منحصر بفرد در حال احداث است.

وی با بیان اینکه ما باید از پتانسیل این قله با رعایت اصول زیست محیطی نهایت استفاده را داشته باشیم گفت: خوشبختانه از سال گذشته دستگاه های اجرایی متولی جهت ایجاد زیرساخت های لازم و واگذاری زمین در سه منطقه استان نهایت همکاری را با  سرمایه گذاران و بخش خصوصی داشته اند.

استاندار اردبیل با بیان اینکه راه اصلی مسیر پیست اسکی در حال احداث است تصریح کرد: با تامین اعتبار از محل محورهای گردشگری سفر رییس جمهوری تاپایان شهریور ماه بخش عمده زیرساخت ها احداث می شود و مطمئنا گردشگران زیادی به این مناطق سفر می کنند.

بهنام جو افزود: بیشتر تجهیزات و لوازم جانبی  تولید خود استان است و در سال جهش تولید حمایت از تولیدات داخلی خدمت بزرگی برای کشور است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up