• شناسه خبر : 27305
  • تاریخ انتشار : 08 خرداد 1399 - 11:36

فرماندار اردبیل گفت: کوچ عشایر در شهرستان اردبیل از ۱۰ خرداد ماه تا ۱۷ خرداد انجام می‌شود و این کوچ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

مسعود امامی یگانه

مسعود امامی یگانه، فرماندار اردبیل در جلسه شورای عشایر شهرستان اردبیل گفت: کوچ عشایر در شهرستان اردبیل از ۱۰ خرداد ماه تا ۱۷ خرداد انجام می‌شود و این کوچ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

او از توزیع دستکش، ماسک و مواد ضدعفونی کننده در بین عشایر خبر داد و افزود: این امر توسط دستگاه‌های مربوطه انجام شده است.

فرماندار اردبیل افزود: تامین سوخت، آب شرب و راه عشایر اولویت اساسی است که در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده تا بتوانیم دغدغه‌ها و نگرانی‌های عشایر را برطرف کنیم.

امامی یگانه بیان کرد: عشایر شهرستان اردبیل ۴۷۸ خانوار است که ۳ هزار و۷۹۰ نفر را شامل می‌شوند و در تولید گوشت، شیر و پشم عشایر شهرستان اردبیل پیشگام هستند.

او از هماهنگی‌های انجام شده برای توزیع سوخت و آب معدنی در بین عشایر خبر داد و افزود: عشایر نقش اساسی در ارتقا تولید دارند و همت و زحمات و تلاش عشایر قابل تجلیل و قدردانی است.

فرماندار اردببل از حضور اکیب دامپزشکی برای خدمات دهی به دام عشایر و جلوگیری از بیماری در ییلاقات اردبیل خبر داد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up