• شناسه خبر : 27417
  • تاریخ انتشار : 25 اسفند 1401 - 03:26

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: بودجه ۱۴۰۲ بر اساس نیاز واقعی مناطق با رویکرد عدالت محوری مصوب شده است.

بهزاد عباس زاده: بودجه با محوریت رعایت عدالت است

بهزاد عباس زاده نایب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل در جلسه رسمی شورای شهر در خصوص لایحه تصویب بودجه ۱۴۰۲ شهرداری اردبیل گفت: خوشبختانه بعد از چندین جلسه متوالی، بودجه شهرداری اردبیل با تمام جزییات ردیف به ردیف و لایه به لایه با حضور تمامی اعضای شورای شهر و مدیران مناطق و سازمانها بررسی و در نهایت بودجه دو هزار میلیارد تومانی شهرداری اردبیل مصوب شد.

عضو شورای شهر اردبیل با بیان اینکه بودجه پیشنهادی شهرداری ۱۹۰۰ میلیارد تومان بود و شورای شهر نیز با ۵ درصد افزایش که این ۵ درصد صرفاً برای حوزه عمرانی،فضای سبز و شورابیل است، سقف بودجه را به ۲ هزار میلیارد تومان مصوب کرد؛ افزود: در بودجه سال آتی رویکرد عدالت محوری و توانمندسازی محلات کم برخوردار مورد توجه قرار گرفت.

عباس زاده با تاکید بر توسعه شهر بصورت منطقه محوری،تصریح کرد: بودجه سال ۱۴۰۲ بر اساس نیازهای محلات مصوب شده تا تمام اقشار و مناطق از خدمات شهری بهره مند شود.

وی با اشاره به افزایش ۴۱ درصدی بودجه ۱۴۰۲ شهرداری اردبیل بیان کرد: سهم بودجه عمرانی ۶۳ درصد و بودجه جاری ۳۷ درصد است.

عباس زاده همچنین تصریح کرد: بودجه ۱۴۰۲شهرداری براساس نیازهای واقعی مناطق با نگاه به توسعه و رشد اردبیل گام به گام مورد ارزیابی بررسی شد.

رئیس کمیسیون مشارکت و سرمایه گزاری شورای اسلامی شهر اردبیل اظهار کرد: در سال جاری در حوزه سرمایه گذاری شاهد اتفاقات ارزشمند و بزرگی بودیم که در سال ۱۴۰۲ نیز با نگاه ویژه به این موضوع به دنبال افزایش درآمد پایدار برای شهر خواهیم بود و امیدواریم با تصویب بودجه بتوانیم خدماتی شایسته و در شان شهروندان ارایه کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up