• شناسه خبر : 28034
  • تاریخ انتشار : 18 خرداد 1399 - 10:00

معاون پرورشی و فرهنگی استان اردبیل گفت: پر کردن مطلوب اوقات فراغت دانش آموزان یکی از راه های موثر جهت کاهش آسیب های اجتماعی می باشد که باید از ظرفیت برنامه شاد در این زمینه استفاده شود.

330

سید غلامحسن خلیلی موسوی معاون پرورشی و فرهنگی استان اردبیل ضمن بازدید از روند فعالیت های فرهنگی و تربیتی اردوگاه دانش آموزی مقدس اردبیلی، ارائه خدمات به فرهنگیان و دانش آموزان و مجموع اقدامات انجام یافته را مورد ارزیابی قرار داد.

خلیلی موسوی در این بازدید با اشاره به غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان گفت: پر کردن مطلوب اوقات فراغت دانش آموزان یکی از راه های موثر جهت کاهش آسیب های اجتماعی می باشد که در این زمینه خواستار تولید محتوای آموزشی و تربیتی و بارگزاری آن در شبکه آموزشی دانش آموزی«شاد»  با توجه به وضعیت فعلی که یکی از اولویت های اساسی معاونت پرورشی و فرهنگی می باشد، شدند.

بهزاد ناقل مسئول اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضا های پرورشی نیز ضمن تاکید بر ایجاد فضای امن و با نشاط در اردوگاه، فراهم نمودن زمینه کار، تلاش و مهارت آموزی در اردوهای دانش آموزی را منوط به برنامه های اردوگاه دانسته و بر کیفی سازی فعالیت های اردویی در اردوگاه مقدس اردبیلی تاکید نمود.

در ادامه بازدید عطایی رئیس اردوگاه دانش آموزی مقدس اردبیلی  از مجموع اقدامات و فعالیت های اردوگاه گزارشی ارائه نمود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up