• شناسه خبر : 28253
  • تاریخ انتشار : 20 خرداد 1399 - 04:36

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: به منظور حفظ حقوق شهروندی و حفاظت از محیط زیست هر هفته جایگاه های عرضه سوخت استان از نظر کیفی و کمی کنترل می شود.

 

 

جایگاه سوخت بنزین

سید حجت مدنی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در طول سه ماه گذشته سال جاری ۱۷میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر نفتگاز با استاندارد یورو ۴ در جایگاه ها عرضه مواد نفتی منطقه اردبیل توزیع شده است.

وی افزود: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل دارای ۴۳ باب جایگاه عرضه نفتگاز می باشد که از این تعداد ۱۷ باب در نواحی تابعه ( مرکزی ،خلخال، مشگین شهر،پارس آباد، گرمی و بیله سوار)وظیفه توزیع نفتگاز یورو ۴ را برعهده دارند .

مدیر منطقه اردبیل با تاکید بر اینکه بنزین و گازوئیل با استاندارد یورو آلودگی کمتری برای محیط زیست دارد، گفت: بطور متوسط روزانه ۲۸۰ هزار لیتر نفتگاز یورو۴ در استان توزیع می شود که در درصدد جذب سهمیه بیشتر جهت توزیع در سایر جایگاه‌های عرضه نفتگاز در استان هستیم.

مدنی تصریح کرد: به منظور حفظ حقوق شهروندی و حفاظت از محیط زیست ، کارشناسان کنترل کیفیت ، مهندسی فرآورده و خدمات مهندسی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل هر هفته حداقل یکبار تعداد ۷۱ باب جایگاه های عرضه سوخت اعم از بنزین و نفتگاز استان را از نظر کیفی و کمی کنترل می کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up