• شناسه خبر : 28424
  • تاریخ انتشار : 24 خرداد 1399 - 07:31

مرد جوان که به اتهام قتل برادرش دستگیر شده، مدعی است تنها درصورتی حقایق را فاش می‌کند که با پدرش ملاقات کند.

دستگیری

شهرخوان: چهارشنبه شب گذشته به قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد، کشیک جنایی مشهد خبر رسید که جسد مرد جوانی در زمین‌های کشاورزی حوالی طوس ۵۵ پیدا شده است. با حضور قاضی جنایی و کارآگاهان آگاهی معلوم شد که جسد متعلق به جوانی ۳۳ساله‌ است که به ضرب گلوله وینچستر به قتل رسیده است.

کشاورزان محل می‌گفتند که آن روز بعدازظهر صدای شلیک گلوله‌ای را شنیده، اما مورد مشکوکی ندیده‌‌اند تا اینکه چند ساعت بعد جسد پسر جوان را در زمین کشاورزی پیدا کرده‌اند. مأموران متوجه شدند که مقتول صاحب همان زمینی بود که جسدش آنجا پیدا شده بود و برخی از لوازم کشاورزی‌اش ازجمله بیل و داسش نیز در آنجا پیدا شد. در ادامه تحقیقات مأموران متوجه شدند که مقتول از مدتی قبل با برادر بزرگش اختلاف داشته است. اختلاف آنها بیشتر بر سر اعتیاد مقتول به مواد‌مخدر بود و در تحقیق از شاهدان سرنخ‌هایی به‌دست آمد که نشان می‌داد برادر بزرگ مقتول در این جنایت نقش دارد. در این شرایط مأموران راهی خانه آنها شدند، اما از مرد مظنون خبری نبود.

خانواده‌اش می‌گفتند که او احتمالا در خانه‌باغی در حوالی مشهد مخفی شده است و وقتی مأموران به آنجا رفتند، اثری از متهم نبود، اما گوشی مقتول در آنجا کشف و این فرضیه که قتل توسط برادر بزرگ‌تر صورت گرفته است، پررنگ‌تر شد.

درحالی‌که تحقیقات برای دستگیری مظنون جنایت ادامه داشت، او روز بعد راهی اداره آگاهی شد و خودش را تسلیم کرد اما مدعی شد که قاتل نیست. او می‌گفت که تیراندازی توسط فرد ناشناسی رخ داده و این فرد برادرش را به قتل رسانده است، اما تمامی شواهد به‌دست آمده از این حکایت داشت که قاتل خود اوست و وی قصد گمراه کردن پلیس را دارد. در این شرایط بازجویی از این مرد ادامه یافت، اما او روز گذشته به مأموران گفت که تنها درصورتی حقیقت را می‌گوید که پدرش را ملاقات کند.

از آنجا که دیروز شرایط ملاقات او و پدرش مهیا نبود، قاضی احمدی‌نژاد دستور داد که هرچه زودتر این شرایط مهیا شود تا با اعترافات مظنون دستگیر شده، راز این جنایت فاش شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up