• شناسه خبر : 28464
  • تاریخ انتشار : 25 خرداد 1399 - 09:53

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با هم افزایی و وحدت مسئولین می‌توانیم پروژه های نیمه تمام استان را در اسرع وقت تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

صدیف بدری

صدیف بدری از راه آهن اردبیل به عنوان مطالبه اصلی مردم اردبیل یاد کرد و گفت: طبق تعاملات انجام شده با نماینده ولی فقیه و مسئولین استانی طی سال‌های گذشته پروژه راه آهن اردبیل پیگیری و مشکلات مالی موجود در این پروژه مرتفع شد و اعتبارات بسیار خوبی بالغ بر هزار و ۷۰ میلیارد تومان از سفر ریاست جمهوری به استان جذب این پروژه شد.

وی از عدم وجود مشکل مالی و فنی در روند پروژه راه آهن اردبیل خبر داد و افزود: طبق وعده‌های داده شده توسط دولت، شاهد بهره برداری از این پروژه در سال آینده خواهیم بود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با توجه به وجود بحث‌ها و مشکلات ترافیکی در اردبیل، در سال ۹۸ ردیف بودجه راه‌های مواصلاتی اردبیل در سایه تعامل و هم افزایی مسئولین افزایش یافت و در حال حاضر راه‌های شریانی اردبیل دارای ردیف بودجه‌های مناسبی هستند.

بدری از جذب اعتبار یکصد و بیست میلیاردی تومانی به بزرگراه‌های استان طی سفر ریاست جمهوری خبر داد و تصریح کرد: توانستیم برای توسعه راه‌های گردشگری استان ۵۰ میلیارد تومان بودجه تأمین کنیم و در روزهای اخیر طی سفر معاون رئیس جمهور برای جاده کرگن-فیروز آباد و اتصال این مسیر به سمت آزادراه با تلاش‌های نمایندگان و مسئولین استانی ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافت.

وی از تداوم اجرای مناسب پروژه‌های زیر ساختی و پیگیری مسائل عمرانی استان خبر داد و گفت: با استفاده از وضعیت‌های موجود با همکاری و وحدت مسئولین در آینده تمامی این پروژه‌ها تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی احداث پل شیشه‌ای شهرستان هیر را به عنوان یکی از پروژه‌ها و پتانسیل‌های گردشگری استان معرفی کرد و تصریح کرد: به سازی و رسیدگی به جاده این مجموعه گردشگری مستلزم توجه دست اندر کاران و مسئولین استانی است که در زمره پیگیری‌های نمایندگان استان قرار خواهد گرفت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up