• شناسه خبر : 28530
  • تاریخ انتشار : 26 خرداد 1399 - 11:57

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ، از قتل فجیع یک خانواده ۳ نفره در باغ فیض خبر داد و گفت: علت اختلافات مالی بوده است.

جرم درگیری و قتل

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درخصوص جزئیات قتل اعضای یک خانواده در باغ فیض توضیحاتی ارائه داد.

شهرخوان: سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در جمع خبرنگاران درباره وقوع یک جنایت خانوادگی در منطقه باغ فیض تهران، گفت: ساعت ۹ صبح روز گذشته خبری مبنی بر قتل ۳ نفر از اعضای یک خانواده در منطقه باغ فیض تهران به پلیس واصل شد که بلافاصله تیم‌های ویژه پلیس آگاهی در محل وقوع جرم حاضر شدند.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: با حضور مأموران در محل حادثه مشخص شد ۳ نفر از اعضای یک خانواده شامل مردی ۳۲ ساله، زنی ۲۸ ساله و کودک ۴ ساله آنها به طرح فجیعی به قتل رسیدند و به نوعی مصلح شده بودند.

سردار رحیمی ادامه داد: تیم‌های پلیس در کمتر از ۱۰ ساعت موفق به شناسایی و بازداشت عامل این جنایت شده و وی در نیمه‌های بامداد امروز به جنایت خود اعتراف کرد.

او با بیان اینکه قاتل پسرعمومی مقتول (مرد خانواده) است گفت: او عنوان کرد که براثر اختلافات مالی دست به این جنایت زده است.

رحیمی ادامه داد: متهم این پرونده پس از مراجعه به منزل پسرعموی خود ابتدا مرد خانواده و سپس همسر و فرزندش را به قتل رساند و متواری شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up