• شناسه خبر : 28672
  • تاریخ انتشار : 28 خرداد 1399 - 02:01

شهردار اردبیل گفت: هیچ کوتاهی در توسعه عمرانی انجام ندادیم بلکه در فصل کاری از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۰ هزار تن آسفالت تولید و در سطح شهر توزیع شده است.

 

 

حمید لطف اللهیان

 

حمید لطف اللهیان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد دانش  در دیدار مشترک با جمعی از پیشکسوتان رسانه گفت: همواره تفکر و رهنمون‌های اهالی فرهنگ و رسانه در توسعه شهر مؤثر بوده و در طول ۵ سال اخیر در راستای تحقق شعار(اردبیل شهر انسان محور) با حمایت و پشتیبانی اهل فرهنگ و هنر اقدامات متعددی انجام شده و همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه اردبیل دارای تاریخ و پیشینه پر افتخار است، افزود: از این جهت لازم بود ادبیات مدیریت شهری تغییر یابد، هرچند به دلیل اختلاف تفکر این تغییر بسیار سخت پیش رفت اما امروز خوشبختانه با پشتیبانی و حمایت اهالی فرهنگ و رسانه به تغییر این گفتمان و توسعه فرهنگی رسیده‌ایم و شما مفاخر شهر قوت قلب برای مجموعه شهرداری اردبیل بودید.

شهردار اردبیل ادامه داد: تعامل و ارتباط عمیق با بزرگان و ریش سفیدان و پیشکسوتان فرهنگی شهر و مشورت و بهره گیری از افکار اهالی هنر ما را در تحقق ادبیات جدید که توسعه فرهنگی را مقدم بر توسعه عمرانی می‌دانستیم همراهی کرد و منابع مردمی در پروژه‌هایی هزینه شد که اولویت دار بود.

لطف اللهیان عنوان کرد: اگر امروز پروژه‌هایی مانند بازآفرینی و احیای عمارت شهرداری، توسعه شورابیل، احداث پیاده راه‌ها و یا فضایی مانند شهیدگاه برای رویدادهای فرهنگی مذهبی اجرا شده است، نشان از تغییر مطالبه شهروندان از جنس عمرانی به جنس فرهنگی است که در نتیجه تغییر شیوه زندگی شهروندان اردبیل را در شورابیل به راحتی می‌توان احساس کرد.

وی شناسایی دقیق اولویت‌ها، کارشناسی و نگاه اصولی در اجرای پروژه‌ها را سرلوحه برنامه‌های شهرداری دانست و بیان کرد: هرچند اقدامات فرهنگی متعددی در ۵ سال اخیر توسط شهرداری اردبیل انجام شده است اما هیچ کوتاهی در توسعه عمرانی نیز انجام ندادیم که امسال نیز در فصل کاری از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۰ هزار تن آسفالت تولید و در سطح شهر توزیع شده است.

شهردار اردبیل به ساماندهی ورودی‌های شهر اعم از آسفالت‌ریزی، بهسازی با مصالح استاندارد و به صورت فنی، جهت کاهش هزینه‌های اضافه و نور پردازی‌های نوین با نورهای تزئینی و روشنایی اشاره کرد و گفت: تلاش جدی در فصل کاری برای کارهای عمرانی در سطح شهر ادامه دار است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up