• شناسه خبر : 28867
  • تاریخ انتشار : 30 خرداد 1399 - 09:46

انجمن روزنامه نگاران مسلمان شهرستان مشگین شهر

کافیست چند ساعتی در ماه را برای شنیدن درد دل کشاورزان،دامداران ومردم ستمدیده مشگین شمالی وقت بگذاری و پای صحبت های سوزناک آنها بنشینید تا عمق فاجعه مدیریتی سالهای گذشته را در بخش ارشق و رضی ببیند.

 

 

شهریار جمهری مشکینی

مسئول انجمن روزنامه نگاران مسلمان شهرستان مشگین شهر

کافیست چند ساعتی در ماه را برای شنیدن درد دل کشاورزان،دامداران ومردم ستمدیده مشگین شمالی وقت بگذاری وپای صحبت های سوزناک آنها بنشینی تا عمق فاجعه مدیریتی سالهای گذشته را در بخش ارشق ورضی ببینید این تنها توصیه دوستانه من به دکتر محمود عباسزاده مشکینی است.

گویا سالیان سال است که این بخش از مشگین به حال خود رها شده است فقر،تبعیض ،بیکاری،خشکسالی با اینکه رگهای حیاتی این منطقه را کم سو کرده ویا خشکانده است ولی میل به آرمان های انقلاب وامام هنوز هم در منطقه حرف اول را میزند.

سالهاست این شهرستان با تمامی بخش هایش در تقابل با یک پدیده شوم درد مشترکی دارند که با روی کار آمدن نمایندگان مجلس یازدهم امیدها برای حل این درد مشترک مردم منطقه را برای ماندن وساختن وطن مادریشان امیدوار تر کرده است.

من یک فعال رسانه ای هستم ومجبورم درد مردم را بگویم چرا که درد مردم درد مشترک من هم هست دکتر عباسزاده عزیز اگر چاره ای به سیستم معیوب و بیمار مدیریتی منطقه ارشق نکنیم مردم مرزها را رها کرده وتن به مهاجرت اجباری خواهند داد یک منطقه رافدای چند مدیر فاقد خلاقیت مدیریتی نکنیم.

منطقه مشگین شمالی در سوز مدیریت فاقد خلاقیت میسوزد مردم ومنطقه را به حال خود رها نکنیم.

اندکی صبر سحر نزدیک است…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up