• شناسه خبر : 28890
  • تاریخ انتشار : 31 خرداد 1399 - 09:28

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ‌(ره) استان اردبیل گفت: برای پرداخت هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا به مددجویان تحت پوشش در سال جاری برنامه‌ریزی شده است.

پول حقوقحسین دشتی افزود: سهم استان اردبیل برای ارائه تسهیلات اشتغالزا و خودکفایی خانوارهای تحت پوشش در سال جاری هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال تعیین شده بود که پیگیری‌های صورت گرفته این مبلغ به هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

وی اظهارداشت: با افزایش تسهیلات اعتباری امسال سقف ایجاد فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل نیز از ۲ هزار نفر به سه هزار نفر افزایش یافته است.

وی گفت: پیش‌بینی ارایه تسهیلات اشتغالزا برای سال گذشته ۸۳۰ میلیارد ریال بود که این مبلغ به ۹۴۰ میلیارد ریال افزایش یافت.

او افزود: تسهیلات اشتغالزای کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل با چهار درصد کارمزد و بازپرداخت پنج ساله بوده و این امر رغبت کارفرمایان مجری طرح‌های تولیدی استان را به جذب مددجویان تحت پوشش افزایش داده است.

وی با بیان اینکه به ازای جذب و اشتغال یک مددجو مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزا با کارکرد چهار درصدی در اختیار کارفرمایان متقاضی قرار می‌گیرد، گفت: بر اساس راست‌آزمایی صورت گرفته طرح‌های این نهاد با کمترین انحراف در هزینه‌کرد تسهیلات مواجه بوده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up