• شناسه خبر : 28902
  • تاریخ انتشار : 31 خرداد 1399 - 09:12

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل :اولین زمین بتنی مینی گلف کشور اردبیل در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

گلف
سجاد انوشیروانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اظهار کرد: اولین زمین بتنی مینی گلف کشور در مجموعه گردشگری دهکده سنگی اردبیل در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
انوشیروانی با اشاره به اینکه این زمین توسط بخش خصوصی در حال آماده سازی می باشد،بیان کرد: این مجموعه دارای زمین مینی گلف ،شاتینگ و پاتینگ می باشد.
او ادامه داد: باتوجه به اینکه ورزشکاران رشته گلف در سال های اخیر درخشش خوبی در سطح آسیایی و کشوری داشته اند لازم است این رشته درسطح استان اردبیل نیز فراگیر شده و در تمامی شهرستان ها زیرساخت های لازم برای فعالیت این رشته ایجاد شود .
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل اضافه کرد: رشته گلف رشته ای جذاب و مفرح بوده و سن و سال نمی شناسد لذا باید برای همگانی کردن آن تلاش کنیم .
او گفت: هیات گلف نیز باید برای کارکنان دولت هم برنامه ویژه ایی داشته باشد و مسابقات و آموزش کارکنان دولت در این رشته را پیگیری کند .
انوشیروانی ادامه داد: امیدواریم با تلاش های هیات گلف و انجام آموزش های لازم در بین علاقمندان با استعداد این رشته در آینده شاهد پیشرفت بیش از پیش رشته گلف و ورزشکاران این رشته در استان اردبیل باشیم.
او در پایان از مهرداد کابلی،رئیس هیات گلف استان اردبیل به جهت پیگیری ها و رایزنی ها با بخش خصوصی و همچنین مدیرمنطقه گردشگری ورزشی دهکده سنگی به جهت دراختیار قرار دادن زمین تقدیر و تشکر کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up