• شناسه خبر : 29069
  • تاریخ انتشار : 02 تیر 1399 - 10:11

معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: در حال حاضر شش شهرک خصوصی و غیردولتی به مساحت ۱۸۰ هکتار در استان اردبیل مصوب و تعدادی از آن‌ها نیز فعال‌شده است.

شهرک صنعتی

ارژنگ عزیزی اظهار کرد: در سال جهش تولید و بر اساس سه اولویت، حمایت از واحدهای تولیدی در استان اردبیل هدف‌گذاری شده که امیدواریم تا پایان سال جاری در هر سه بخش بتوانیم به اهداف موردنظر دست‌ یابیم.

وی اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، قرار است در سال جهش تولید و باهدف افزایش تولید و توسعه اشتغال، ۸۰ پروژه در بخش صنعت، ۷۰ پروژه در بخش کشاورزی و ۲۰ پروژه نیز در بخش گردشگری به‌عنوان سه رویکرد توسعه استان اردبیل تکمیل و افتتاح شود.

معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل تصریح کرد: در اولویت دوم افزایش ظرفیت تولید واحدهای موجود هدف‌گذاری شده است که در این حوزه نیز ۳۰ پروژه در بخش صنعت و دو پروژه نیز در بخش کشاورزی مدنظر است تا با تأمین نقدینگی ظرفیت و توان آن‌ها افزایش یابد.

عزیزی از راه‌اندازی مجدد واحدهای راکد تولیدی در استان خبر داد و بیان کرد: در این بخش نیز تلاش بر این است تا ۷۶ پروژه در حوزه صنعت و ۶۸ پروژه نیز در حوزه کشاورزی به چرخه تولید بازگشته تا توان اقتصادی استان متحول شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up